Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W którym warto podjąć tę aktywność?

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W którym warto podjąć tę aktywność?

Istnieje bardzo dużo okazji w ciągu roku, by spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa lub wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Dużo jest tego typu okazji, ponieważ poza zwykłymi weekendami, są także bardziej długie przerwy od pracy, nie mówiąc już o wakacjach.

Warto w ten sposób zaplanować ten czas, aby był jak najbardziej ciekawy, żeby obfitował w tego rodzaju atrakcje, jak preferujemy.

Masz jakieś problemy ze odszukaniem potrzebnych informacji? To sprawdź tekst (https://jadenapodlasie.pl/oferty/atrakcje/dla-dzieci) dostępny na tej stronie a upewnisz się, że to jest wszystko, co konieczne.

Jeśli będziemy mieć to na uwadze i mądrze rozplanować czas, to możemy być pewni, że wrócimy z tego rodzaju wyjazdu w pełni usatysfakcjonowani.

zabytek
Idealnym pomysłem będzie spływ Czarną Hańczą, ponieważ to niezwykłe przeżycie. Jest to największa rzeka na Suwalszczyźnie, przepływa przez naprawdę interesujące tereny, które mają unikatowe walory krajobrazowe, historyczne i geologiczne. Źródła Czarnej Hańczy znajdują się na Pojezierzu Wschodniosuwalskim. Jest bardzo dużo różnych szlaków kajakowych na tej niezwykłej rzece, najbardziej klasyczne z nich to tak zwana mała pętla i duża pętla.
Spływ kajakowy Czarna Hańcza pętla mała, jest to szlak od Augustowa przez jezioro Białe, Kanał Augustowski aż do jeziora Serwy. Następnie należy się przenieść do Bryzgla nad Wigrami, następnie jeziorem, powrót kanałem. Kolejna jest duża pętla, która również zaczyna się w Augustowie.
Następnie przenosi się do Wigier a koniec jak w przypadku pętli małej. Taki szlak trwa naprawdę długo, w okolicach 8-9 dni, lecz warto podjąć trud, bo to niesamowite przeżycie.

To szczególnie polecane dla osób, jakie nigdy nie miały z tym do czynienia, gdyż można zakochać się w takim spływie. Ponadto nie trzeba mieć specjalistycznych umiejętności lub predyspozycji, to zajęcie dla każdego.
Comments are closed.