Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, jaka je nosi.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się nade wszystko z latem, ale możemy je naturalnie zakładać niezależnie od pory roku. Chociaż z pewnością nie należą do rzadko spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubierania preferujemy. Osoby, które chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w mocnych barwach bądź wybrać interesujący deseń, jak np. paski, kropeczki czy serduszka.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, który może wskazywać na charakter ich właścicielki. Tak samo dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej nosimy torebki brązowe bądź czarne. Dobrze jednak mieć na uwadze także bardziej odważne barwy bądź wesoły wzór. Takim sposobem nudny dodatek stanie się ciekawym elementem ubioru.

Coś dla panów

Jednym z kluczowych elementów garderoby każdego stylowego mężczyzny jest z pewnością garnitur.

Czy prezentowany artykuł Cię zafascynował? W takim razie sprawdź inny polecany serwis koszulki z własnym nadrukiem, który też posiada ciekawe informacje.

Oczywiście ciężko z nim zaszaleć, jeśli chodzi o kolory, lecz możemy odrobinę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też wykorzystuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki. Dawniej ozdabiano ją kwiatem, obecnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, które również w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- zapoznaj się z pinsami. Prócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, które wcale nie muszą być sztampowe oraz mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Warto przy tym nadmienić, że pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, także formalny ubiór można trochę ożywić oraz przełamać jego charakter, a sposobów jest wiele. Oczywiście trzeba pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- gdzie zamówię pinsy.
Comments are closed.