Bielizna damska – gorsety, biustonosze, body

Bielizna damska – gorsety, biustonosze, body

Bielizna jest bardzo ważną częścią codziennej garderoby. Niewygodna sprawia, że dzień w pracy, ćwiczenia a nawet sen stanie się czynnością niemiłą. By tego uniknąć należy wybierać bieliznę która jest doskonale dopasowana, ale co ważniejsze pozwala skórze oddychać. Wbrew pozorom nie muszą to być nudne zestawy. Obecnie powszechnie dostępna stała się bielizna wygodna a zarazem seksowna, lecz niekiedy z tego powodu ceny są dość wygórowane.

kobieta w gorsecie

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważnym elementem kobiecej garderoby są biustonosze. Dzięki nim kobieta może poczuć się wyjątkowo, dlatego muszą być wygodne, nie uwierać, być jak druga skóra. Jak wybrać taki biustonosz najlepiej pomoże specjalistka w salonie z bielizną, ponieważ mierzenie na własną rękę często może wprowadzić w błąd, a wybór i tak okaże się mało trafny.

Jagna.pl - markowa bielizna

Źródło: Jagna.pl

Najbardziej ekstrawagancką i sławną bielizną, po latach, nadal pozostają stringi a noszą je prawie wszystkie kobiety. Te, jak każdy inny element bielizny, powinny być dobierane bardzo starannie. Należy zapomnieć o zakupie tylko ze względu na walory estetyczne, ponieważ mogą okazać się niezdatne do użytku. Bielizna mało elegancka, ale za to bardzo przydatna to bielizna wyszczuplająca >zajrzyj do Dzięki niej doskonale ukryje się krągłości, świetnie nadaje się pod wieczorową sukienkę lub delikatną spódnicę. Należy pamiętać, że cena odgrywa tu ważną rolę. Najtańsza bielizna (pełna treść) może w ogóle nie przynieść efektu, lub co gorsza – nieoczekiwanie da efekt odwrotny.

Dużo większe pole manewru mamy przy wybieraniu piżamy damskiej. Ważne by rozmiar był odpowiedni i żeby materiał, z którego została wykonana był dobrej jakości, na przykład z bawełny. By uniknąć nudy, można kupić piżamę z zabawnymi obrazkami i podpisami. Również stroje kąpielowe >!okazja!< wykazują dość dużą tolerancję w doborze. Aby czuć się w nich dobrze, wystarczy by miały odpowiedni rozmiar. Wygląd może odegrać tu najważniejszą rolę.

Comments are closed.