Sukienka jako ważny element garderoby damskiej

Sukienka jako ważny element garderoby damskiej

Suknia to taki fragment kreacji, który sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki nim czujemy się bardziej kobieco, zmysłowo, szykownie. Każda kobieta, która chce podkreślić swoje kobiece kształty powinna zdecydować się na zakładanie sukni.
Właściwie o jakiejkolwiek porze roku jest możliwość z powodzeniem zakładać suknie.

Mężczyzna przy biurku

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku odzieżowym jest sporo krojów i deseni sukni, jakie nadają się nie tylko na okres letni, lecz także wykonane z ciepłych materiałów, które można zakładać jesienią i zimą. Warto też wiedzieć jakie fasony pasują do naszego typu sylwetki, żeby schować ewentualne mankamenty. Znakomicie dobrana suknia ukrywa przywary sylwetki równocześnie podkreślając wszelkie jej walory. Dodaje właścicielce szyku, a jej sylwetce nadaje stosowne proporcje.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto byłoby bardziej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj pończochy byAnn.

Sukienki mini, dosięgające kolan, albo te o długości maxi mogą być bazą dla wielu stylizacji. Powinno się zwrócić uwagę na materiały, które już same w sobie są ogromnie efektowne i bardzo dobrze akcentują kobiece kształty. W każdym sezonie suknie występują w rozmaitych odsłonach, od prostych i minimalistycznych, po obficie upiększane. Od swobodnych i oversizowych, po niezwykle kobiece. Asortyment jest duży.

Biżuteria Cocktail’me

Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me
Pamiętajmy, żeby do sukienki dobrać buty na odpowiednio dużym obcasie, także biżuterię i torebkę.

Do eleganckich sukienek powinno się dobrać buty na wielkim obcasie, jednakże do codziennych letnich sukienek lepiej założyć obuwie wygodniejsze, na niewielkim obcasiku. Jeżeli suknia jest skromna można do niej dopasować bardziej efektowne akcesoria i na odwrót. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać z dodatkami.
Comments are closed.