Galerie outletowe zyskują wreszcie popularność!

Galerie outletowe zyskują wreszcie popularność!

Mały odsetek z społeczności stać na kupienie odzieży luksusowych marek. Nawet od spoglądania na ciuchy takich marek jak Lacoste, Wittchen, Ecco, Badura nasz portfel wydaje się być cieńszy.
Szczęśliwie nie są one wyłącznie marzeniem umiarkowanie zarabiających.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak osławione jeszcze w naszym kraju galerie tego rodzaju, zyskują na popularności dzięki wyprzedawaniu ciuchów renomowanych i cenionych marek po mniejszych cenach. Wbrew pozorom nie jest to matactwo ani nadużycie finansowe – SALVAR ODZIEŻ OUTLET KAROLINA KACZMARSKA. Nie są to sklepy sprzedające używane ubrania tylko sklepy fabryczne, sprzedające ubrania (JeżeliJeśli poszukujesz stylowych ubrań w atrakcyjnej cenie zobacz: outletowa odzież) od jednego producenta wyłącznie. Pojedyncze tego typu sklepiki da się zobaczyć przy szwalniach, z których rozwożony jest towar do butików odzieżowych, dlatego możemy mieć pewność, że ubrań nikt przed nami nie używał. Często mylony jest także z punktem, w którym sprzedawane są końcówki serii, nadmiary produkcyjne, resztki niesprzedanych przez butiki pierwotnego przeznaczenia danej marki. Nic bardziej mylnego! Sprzedawane są tam kolekcje z zeszłych sezonów, a również bieżące, zarówno w I jak i II gatunku, sprzedawane zwykle w niepełnych rozmiarach, lub zmienionych opakowaniach. Towar może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych. Mimo to, możemy być pewni, że towar jest wysokiej jakości.

W Polsce jeszcze dziesięć lat wstecz istniało tylko kilka takich galerii, tylko w wojewódzkich miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. W przeciągu ostatnich pięciu lat przybyło drugie tyle tego typu obiektów, co może poświadczać o rosnącym zainteresowaniu Polaków tego typu ubraniami. Blisko krakowskiej obwodnicy, we wsi Modlniczka od 2011 roku jest otwarta galeria Factory należąca do hiszpańskiej firmy Neinver. W naszym kraju napotkamy aż pięć tego typu galerii. Co ciekawe w sumie jest ich dziewięć w całej Europie, z czego cztery w Hiszpani! Factory jest pierwszą i największą siecią dla salonów wyprzedażowych, która istnieje na naszym rynku. Galerie Factory nie różnią się z zewnątrz niczym od tych zwykłych, do których przyzwyczailiśmy się. Natomiast wewnątrz spotkamy butiki, w których możemy nabyć aktualne kolekcje znanych polskich i zagranicznych producentów, takich jak: Adidas, United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Puma , Reebok, Simple i Calzedonia.

z zakupami odzieżowymi

Źródło: flickr.com
Do Factory w Modliniczce zabierze nas za darmo specjalna linia autobusów. Jeżeli mimo to nie mamy możliwości wybrać się do powyższej, a jedynie tam jest nasz model lub rozmiar butów, zawsze możemy skorzystać ze strony internetowej – kupiłem spodnie męskie w outletcie.

Zaintrygowały Cię notki opisane w naszym wątku? Jeżeli tak, to czytaj tutaj więcej analogiczne informacje, tyczące się tego sektora. Zapraszamy do kolejnej strony.

Zaczynamy na przykład od wpisania fraz: „koszule outlet” lub „spodnie męskie outlet” potem wybieramy odpowiadający nam fason, markę i rozmiar, na końcu składamy zamówienie na wybrany produkt do sklepu w innej galerii i odbieramy bez płacenia za przesyłkę. Jak cię widzą, tak cię piszą. Szczęsliwie, dzięki takim galeriom możemy kupować ubrania znanych i cenionych producentów po przystępnych cenach i wyglądać szałowo na imprezach.

Comments are closed.