Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

Mamy czas wczasów a także letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy propozycjami wypoczynku mniej lub w wyższym stopniu aktywnego. Pośród nich z pewnością znajdują się oferty niezatartych wczasów w siodle – które z nich wybrać? Czy nasze dzieci będą bezpieczne? Poniżej kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę podczas wyboru obozu jeździeckiego.
Jedne propozycje będą oferowały odpoczynek zorganizowany, inne – wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.

kobieta podczas ćwiczenia

Autor: UrbaneWomenMag
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże niezależnie od formy prawnej musimy zwrócić uwagę na parę rzeczy. Gdy przebrniemy przez liczne ogłoszenia obozowisk jeździeckich, należy najpierw zweryfikować gdzie posyłamy nasze dzieciaki.

Zaintrygowany? To dla nas optymistyczna wiadomość. Zatem kliknij tu rehabilitacja fala uderzeniowa i przeglądaj bez ograniczeń kolejne rzetelne posty.

Dosyć łatwo to sprawdzić – najodpowiedniej jeżeli wyselekcjonowana stajnia znajduje się w spisie ośrodków certyfikowanych przez Polski Związek Jeździecki. Takowa certyfikacja daje nam podstawowe informacje dotyczące infrastruktury jak też upoważnień kadry. Przed podjęciem decyzji przetestujmy również stronę Internetową stajni. Jazda konna nauka jazdy konnej to super zabawa!

mecze

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
Idealnie jest jeśli ośrodek posiada już na swoim koncie jakieś kolonie. O ile mamy do czynienia z podobnym przypadkiem – można przeczytać fora pod kątem sądów bądź poradzić się znajomych, którzy korzystali z propozycji z konkretnego miejsca. Natomiast jeżeli decydujemy się na świeżej daty ośrodek – najodpowiedniej będzie umówić się na spotkanie po czym samemu widzieć warunki, zapoznać szkoleniowców. Następną kwestią, na którą należy kierować uwagę to formalności przy zapisie.
Oprócz przyjęcia zgłoszenia imiennego musimy otrzymać formularz zgłoszeniowy, w którym informujemy między innymi o schorzeniach, przeciwwskazaniach, alergiach naszych dzieciaków oraz przekazujemy dane kontaktowe. Będą to informacje nieodzowne dla opiekunów.
Przetestowanym miejscem są Kanie Helenowskie-Pataj.

Comments are closed.