Nowa fantastyczna kolekcja płaszczy od H&M już w sprzedaży na obszarze całej Polski.

Nowa fantastyczna kolekcja płaszczy od H&M już w sprzedaży na obszarze całej Polski.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej spotykanych punktów o charakterze sieciowym w dużych miejscowościach. Kolekcja tego sklepu obejmuje zarówno ubrania, jak i dodatki, a także różnego typu dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą część odzieży jest niezwykle bogata i szeroka. Przykładowo okrycia wierzchnie dla dzieci pogrupowane są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można spotkać kurtki i płaszczyki w bardzo wielu barwach, dopasowane do wzrostu i wieku. Kolekcja na wiosnę obejmuje kilka typów tego rodzaju okryć. Dostępne są również okrycia dżinsowe w różnych wielkościach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi dostępne są także bezrękawniki i marynarki. W ofercie na wiosnę dostępny jest spory wybór różnego typu kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M damskie dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Są to kurtki krkurtki ( mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 ) i dłuższe. ocieplane i pikowane. Bardzo często spotykanym akcesorium jest pasek do ściągania okrycia wierzchniego w talii. W mijającym sezonie takie rozwiązanie było niezwykle często występujące. Pośród takich okryć dominują takie kolory jak czarny i brązowy. Często występującym motywem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów. Poza typowymi kurtkami na wielkie mrozy są również okrycia cieńsze, wykonane z rozmaitych materiałów. Są one dostępne w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Kolekcja wiosenna natomiast obejmuje okrycia cieńsze i zazwyczaj krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane zapinane z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Dostępne są także kurtki dkurtki – więcej tu -e. Okrycia ostatnio znów wracają do mody.

Okrycia wierzchnie dla panów

W kolekcji dla panów sklep H&M oferuje parę rodzajów kurtek na różne pory roku. Na zimę są to bardzo grube kurtki puchowe, mogące ochronić nawet przed wielkim mrozem. Można również spotkać bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, głównie czarne. Na cieplejsze dni sklep oferuje kurtki o kroju sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące tak naprawdę kurtką, ale posiadające wygląd koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę zawiera niewiele kurtek męskich.

Źródło:
Comments are closed.