Dlaczego należy odwiedzić Islandie by zwiedzać malownicze widoki i dostać się na fantastyczny festiwal muzyczny?

Dlaczego należy odwiedzić Islandie by zwiedzać malownicze widoki i dostać się na fantastyczny festiwal muzyczny?

Chcesz wyjechać do pięknego państwa, który Cię urzeknie? Marzysz o niebanalnej przygodzie w niecodziennej scenerii? Postaw na Islandię!
Magiczna Islandia urzeka swoich gości.

Wycieczki Islandia to niezwykła wyprawa śladami bohaterów mitycznych sag. Islandia coraz częściej pozostaje kluczowym celem wycieczek turystów i to tych pochodzących z całego świata. Dla sporej ilości kraj ten kojarzy się przede wszystkim z niesamowita krainą trwałego śniegu i lodu. I owszem, bo dokładnie tak się składa, że prawie 11% lądu pokrywają lodowce, jednakże Islandia ma w zanadrzu również o wiele więcej do zaoferowania swoim gościom niż tylko fenomenalne malownicze obszary do uprawiania sportów zimowych.

Kliknij tu, sprawdź ofertę hotel w górach naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne stawki, więc się nie rozczarujesz!

Wycieczka na Islandie to zatem dużo więcej – bo w końcu nie tylko sposobność odkrycia nieznanego dotąd kontynentu (zapoznaj się z ofertą ale także niecodzienna sposobność do spędzenia miłych wakacji oraz wypoczynku nad gorącymi źródłami i gejzerami. Wycieczka na Islandie? Czemu by nie! Agencje podróży oferują swoim klientom nadzwyczajne wycieczki dookoła Islandii. Wycieczki Islandia to przygoda dla tych, którzy uporczywie szukają niezbadanego lądu, pięknych bajecznych krajobrazów oraz niesamowitych doświadczeń. Turyści mogą skorzystać tu z ciekawych licznych ofert wypraw poza koło podbiegunowe, a także wycieczek samochodowych po nadzwyczajnych niezbadanych terenach, a co więcej rejsach z obserwacjami wielorybów!

wakacje - fotos

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
To państwo proponuje także wyjazd na Airwaves Festival Islandia! A więc zapakuj się na ten jeden z najlepszych, a także najbardziej niesamowitych i najbardziej oczekiwanych festiwali na globie! Wytrzymaj aż tydzień delektując się tym niepowtarzalnym i niezwykłym festiwaem muzycznym wraz z niemal 9 tysiącami uczestników z całego świata. Zobacz ładny Reykjavik w jego dobrym wydaniu, podziwiaj, znajdź występ zorzy polarnej, a także odpręż się w gorących źródłach – .

Wiedz jednak, że corocznie bilety na Airwaves Feislandia >> wycieczki islandiaslandia są wyprzedawane już około dwa miesiące przed początkiem imprezy! A więc czas do dzieła! Niejeden wylot gwarantuje zakwaterowanie w tym najbardziej urokliwym miejscu, czyli w sercu Islandii, gdzie z zupełną pewnością zapoznasz wyjątkowych i miłych ludzi, a także posłuchasz najlepszej muzyki na żywo.

Islandia zachęca Państwa do zaznajomienia się z propozycją podróży. Sami przekonajcie się zresztą, że Islandia to wyprawy po niezwykłych stepach rodem z nordyckich sag.
Comments are closed.