Interesujące oraz kolorowe dodatki

Interesujące oraz kolorowe dodatki

Barwny akcent w codziennej stylizacji może kompletnie zmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też dużo mówić o osobie, jaka je nosi.


Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary słoneczne kojarzą się nade wszystko z latem, ale można je naturalnie zakładać bez względu na porę roku. Chociaż na pewno nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest uzależnione od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, jakie chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w rażących barwach albo decydować się na ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropki czy serduszka.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez trudności znajdą także oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej nosimy torebki brązowe bądź czarne. Warto jednakże mieć na uwadze także bardziej odważne barwy bądź wesoły wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie ciekawym elementem ubioru.

Coś dla mężczyzn

Jednym z zasadniczych elementów garderoby każdego gustownego mężczyzny jest z pewnością garnitur. Co prawda ciężko z nim poszaleć, jeśli chodzi o kolory, ale możemy nieco ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też wykorzystuje się butonierkę, a więc małą dziurkę w klapie marynarki. Dawniej ozdabiano ją kwiatem, aktualnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, jakie również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- . Prócz tego można też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być sztampowe i mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Dobrze przy tym wspomnieć, że pinsy na zamówienie także można dopasować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, nawet formalny strój można odrobinę ożywić i przełamać jego charakter, a sposobów jest dużo. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane-
Comments are closed.