Jakie są najpopularniejsze typy biustonoszy ? W których monumentach sprawdzają się najlepiej?

Jakie są najpopularniejsze typy biustonoszy ? W których monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór odpowiedniego biustonosza to wcale nie jest takie łatwe zadanie. bielizna musi być bowiem właściwie dopasowana według rozmiaru miseczek i obwodu talii. Sprawy nie upraszcza to, że produkuje się sporo różnych rodzajów staników.

Które warto znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon
Jednym z cenionych rodzajów staników, jest biustonosz balkonetka. Jest on nie do końcazabudowany, a jego najwyższa krawędź w przybliżeniu kojarzy się z poziomą linią. Balkonetka to tak jakby właściwe pośrednie rozwiązanie, pasuje do włożenia pod codzienne ubrania do pracy, ale również takie wieczorowe z nie aż tak głębokim wcięciem (elegancki biustonosz balkonetka). Taki typ stanika nie przysłania całkowicie piersi, jednakże również nie odsłania naszego biustu aż tak bardzo. O wiele więcej pokazuje biustonosz określany jako half- cup. Jest on nisko zabudowany oraz przysłania górną partię biustu. Ten biustonosz (więcej na temat) ślicznie unosi piersi oraz je modeluje. Miski takiego biustonosza szyte są z paru, połączanych ze sobą części, a to pozwala na lepsze oraz bardziej naturalne ukształtowanie.
biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Popularny pod kreacje wieczorowe będzie stanik określany jako plunge, jaki będzie idealny do głębokich dekoltów w szpic. Pięknie zbiera on piersi do środka, tworząc jeszcze ładniejszy i ponętniejszy dekolt. Dla przedstawicielek płci pięknej o mniejszych piersiach, które pragną dobrze wyglądać w sukni wieczorowej biustonosz push-up w wersji plunge jest najdogodniejszym wyborem. Doda on objętości oraz ślicznie podniesie biust, optycznie go zwiększając.
Bardzo wygodny i polecany szczególnie dla osób o obfitym biuście będzie biustonosz pełny.

Jest on w zupełności zabudowany. Są idealne na co dzień, jednak nie nadają się do głębszych dekoltów. To nie wszystkie dostępne typy, jednak są one z pewnością jednymi z tych bardziej znanych.
Comments are closed.