Elegancka koszula to zazwyczaj dopełnienie idealnego ubioru stylowego mężczyzny

Elegancka koszula to zazwyczaj dopełnienie idealnego ubioru stylowego mężczyzny

Niewątpliwie wiele osób zna sławetne słowa Coco Chanel, że moda przemija, a styl pozostaje. Zacytowane słowa można pojmować na przykład w ten sposób, iż pomimo rozmaitych przemian, które zachodzą w modzie, niektóre z jej elementów się nie zmieniają. Przykładem tego, co w modzie się nie zmienia mogą być męskie koszule. Generalizując nie można wprawdzie stwierdzić, iż wygląd koszul nie zmienia się wcale. Dla przykładu ozdobne kołnierzyki rozpowszechnione są w niektórych chwilach, ale nie zawsze. Identycznie sytuacja prezentuje się w przypadku wzorów na koszulach, jakie ulegają zmianom na skutek obowiązującej mody. Bardzo modne parę lat temu koszule o wzorach hawajskich aktualnie w praktyce są już całkowicie niespotykane. Zmieniany jest także krój koszul, a dodatkowo różnorakie inne ich elementy.

kołnierz

Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy więc postawić sobie pytanie, w jaki sposób dobrać koszulę, aby była ona odpowiednia. W powyższym przypadku należy w pierwszej kolejności dopasować ją do reszty ubioru. Równie ważne jest kierowanie się własnym gustem, aby po prostu odpowiednio czuć się w ubraniu. Jeśli przykładowo zamierzamy sprawić komuś koszulę w prezencie, warto jest zastanowić się, do których fragmentów stroju obdarowanego będzie ona dopasowana.

Jeżeli nadal ciekawi Cię to zagadnienie, to odwiedź stronę www a tu na pewno znajdziesz wiele danych na omawiany wątek.

Warto ponadto skorzystać z rad, których bez wątpienia udzieli nam ekspedient w sklepie. Oczywiście czasami korzystniej jest powstrzymać swoją wyobraźnię,

koszula

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

dla przykładu w kwestii tego, jakie koszule naszym zdaniem powinna zakładać bliska nam osoba i po prostu ją o to zapytać. Wyrażając się nieco żartobliwie nie każdy podarunek musi być udany, równie istotne są intencje dającego.

Wracając do wymienionego już zagadnienia, jakim są ozdobne kołnierzyki, stanowią one wyjątkowo ciekawy dodatek do koszul.

Te ciekawe posty posiadają swą kontynuację. Chcesz ją poznać? Więc idź do serwisu i tam ciesz się fascynującymi wątkami.

Co oczywiste nie do każdego stroju będą one odpowiednie, jednak mogą przysporzyć uroku każdej koszuli. Ozdobny kołnierzyk może dla przykładu stanowić ciekawy dodatek pozwalający na rezygnację z zakładania krawatu. Jak to w licznych przypadkach bywa, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Być może interesującym pomysłem jest zaprojektowanie przykładowo autorskich wzorów, których wyszycie na kołnierzu możemy zlecić. Takie wykończenie koszuli na pewno będzie przyciągało uwagę i nada wyrazu w praktyce każdemu strojowi.

Comments are closed.