Torebki dla Pań

Torebki dla Pań

W naszym świecie, zwłaszcza w Polsce, co niestety słynie odrobinę ze swojej ponurości i trochę smutnych ludzi, wyjątkowość nie jest szczególnie oczekiwana. Sporo osób wychodzi ze skóry, aby nie rzucać się w oczy na chodnikach, a zarazem wyglądać na tyle elegancko i zachować własny styl, by czuć się z sobą samym swobodnie i móc utożsamiać się z osobami reprezentującymi podobne zachowania, myśli, także podobne gusta muzyczne i sympatię do tej czy innej grupy ludzi.

W zupełnej opozycji do tego stają niektórzy autorzy mody, przede wszystkim ci, którzy są najbardziej sławni w Polsce czy poza granicami i mogą pozwolić sobie na tworzenie na wybiegach bardziej własnych wizji niż właśnie mody, zwykle bardzo złożonych przekazów, a również totalnych abstrakcji. Nie jest prosto czasem pojąć taki przekaz i ci, jacy nigdy nie palili się do śledzenia pokazów kreacji, a świat współczesnych trendów niezbyt ich interesuje, zdarza się, że obejrzą taki czy inny pokaz modelek po to, by poobserwować chude, śliczne panie prezentujące różnego gatunku kreacje.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Można na szczęście zachować w miarę dobry układ między modą tworzoną przez artystów, jacy tworzą takie skomplikowane w zrozumieniu pokazy mody, a także zwykłym wyglądem, zachowaniem swego rodzaju normalności i wrażenia przynależności do pozostałych członków społeczeństwa – nie jest bowiem tajemnicą fakt, że ci noszący się całkowicie odmiennie niż reszta, stają się w pewien ukryty lub całkowicie otwarty sposób wytykani, skazani na swego rodzaju banicję. Takim kompromisem mogą być salony z odzieżą, na przykład sklep Wittchen, ZARA czy H&M, które proponują rzeczy uważane za całkowicie zwyczajne, a przy tym w pewien sposób zgodne z tym, co widnieje się na światowych wybiegach. Szczególnie panie, które poszukują oryginalnych gadżetów, torebek i normalnych ciuchów, odnajdą w takich sklepach wiele przyzwoitych rozwiązań. Torebki Wittchen a także wielu innych sklepów, dostępne w pasażach handlowych, pasują do mnóstwa zwykłych ubrań i są na tyle oryginalne, by cieszyć się niezłym powodzeniem pośród nich. To właśnie w galeriach najlepiej szukać tego typu dodatków jak ozdoby do włosów, paski, marynarki czy torby Wittchen oraz wiele innych sieci tekstylnych staje tu z łatwością na wysokości zadania.

Comments are closed.