Pragniesz rozpocząć przygodę z tenisem ziemnym? Czy wiesz o o czym musisz pamiętać, aby grać całkowicie lepiej?

Pragniesz rozpocząć przygodę z tenisem ziemnym? Czy wiesz o o czym musisz pamiętać, aby grać całkowicie lepiej?

Każdy amator gracz w tenisa powinien mieć tak naprawdę dwie najistotniejsze rzeczy. Jedną z nich jest oczywiście rakieta tenisowa. Doskonale dopasowana, do konkretnego poziomu i umiejętności, jest potrzebna. To oczywiste. Jednakże drugi element jest z reguły pomijany, chociaż jest niezmierne ważny i konieczny, aby się rozwijać w dyscyplinie sportu. To buty do tenisa.

tenis

Autor: Harald Deischinger
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwy wzór podeszwy to potrzebne, żeby osiągać całkowitą stabilność i możliwość biegania po wybranej powierzchni. Wybrane nawierzchnie posiadają ustalone wzory podeszwy, więc nie są to jakieś indywidualne odczucia, ale przetestowane przez zawodników szanse.

Twórcy niestety nie zawsze dodają wybraną informacje, dla jakiego typu stopy jest przeznaczone konkretne obuwie. Na szczęście są serwisy internetowe, gdzie opisywany jest sprzęt, tak więc takie informacje mamy okazję tam znaleźć . Warto zacząć szukać wcześnie, czy określony but będzie właściwy dla naszych stóp. Przede wszystkim but musi być wygodny, nie możemy patrzeć na modę czy to jak wyglądamy na korcie.

To naturalnie istotne, jak się możemy zaprezentować, ale doskonałe jest to, jaki poziom gry będziemy prezentować.Jeżeli będziemy mieli odpowiednie obuwie, to z pewnością ten poziom będzie wyższy. Ale by tak było trzeba dokonać wyboru jak najbardziej komfortowe dla naszych stóp buty. To w połączeniu z właściwą rakietą tenisową da wymierne wyniki. Nie zapominajmy o tym, bo z reguły na samym początku możemy się zrazić dokładnie takimi związanymi ze sprzętem sprawami. Szkoda się tym zamartwiać, bo tak naprawdę są t szczegóły.

Autor: Shock Absorber

Istotne szczegóły, ale jednak, bo najistotniejsza jest nasza gra. Sprzęt do tenisu, w tym buty dobrze kupować w autoryzowanych sklepach z największej jakości sprzętem. Takim sklepem jest na pewno Novasport Spółka Cywilna Piotr Nowacki, gdzie możemy znaleźć wysokiej jakości sprzęt. I to oczywiście dla rozmaitego stopnia zaawansowania. Posiadamy więc sprzęt dla profesjonalistów i amatorów, dla tych, dopiero zaczną, i tych, co już grają w turniejach. Wielki asortyment, doskonała obsługa i najwyższy znak jakości to zagwarantowanie, że nasze zakupy będą udane.

Comments are closed.