Południe naszego kraju jest niezwykle urokliwym rejonem, gdzie bez problemu możemy pojechać na kilka dni lub dłuższy urlop

Południe naszego kraju jest niezwykle urokliwym rejonem, gdzie bez problemu możemy pojechać na kilka dni lub dłuższy urlop

Cudowna natura, lasy oraz pagórki; świetne dania oraz mili ludzie – ta całość możne ściągać wszystkich na południe naszego kraju – nie tylko naszych rodaków, ale także zagranicznych gości.
Jeśli chcielibyście wysyłać co roku swoje dzieci na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają rewelacyjną do tego infrastrukturę.

Piękne lasy, mało aut oraz poczucie, że jest się blisko natury. Dzięki temu taki obóz i spędzone dwa tygodnie w towarzystwie śpiewu ptaków i zapachu lasu, będą niezapomnianym doświadczeniem. Fachowi nauczyciele jeździectwa na pewno zasieją w naszym dziecku miłość do koni Z pewnością smyk już do końca życia będzie kochał jeździć konno i przy wszelkiej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.

Będąc w Limanowej nie możemy zapomnieć, że jest to bardzo miłe górskie miasteczko. Jeśli ciekawi nas rewelacyjny obiad, to Limanowa restauracja (niejedna w tym przepięknym rejonie!) zaserwuje nam przepyszne, regionalne smakołyki . Nie możemy przegapić takiej szansy. Możliwe że tak zakochamy się w tej kuchni, że zapragniemy wracać na ich potrawy. Warto powiedzieć też, że potrawy w każdym sezonie będą inne, gdyż kucharz korzysta z darów natury – zatem przykładowo na grzyby należy wpaść jesienią.
Należy zwiedzać nasz piękny kraj.

Mamy całą masę atrakcji do zaoferowania zaprawionym podróżnikom, odkrywcom, ale też amatorom powolnych wędrówek oraz leśnej ciszy. Odkrywajmy swój rejon, bo warto.
Comments are closed.