Pensjonaty i inne noclegi nad Bałtykiem

Pensjonaty i inne noclegi nad Bałtykiem

Władysławowo jest powszechnie popularnym i bardzo cenionym miastem wypoczynkowym położonym nad morzem. Liczące nieco ponad 15 000 ludzi miasto staje się skupiskiem energii przez ok. 4 miesiące wakacyjnego szaleństwa. Miasteczko, które liczy sobie nieco ponad 90 lat magnetyzuje swoim jedynym w swoim rodzaju położeniem, które może oczarować niejednego globtrotera.

Niezmierna bliskość morza, jest tutaj naturalna, acz to nie wszystko, czym zaskakuje nas to wyjątkowe miejsce. Nie bez kozery jest również niepodważalny fakt, że miasteczko położone jest w bardzo bliskiej odległości od Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Bezspornie więc Władysławowo jest atrakcyjną alternatywą dla osób, które nie chcą wyjeżdżać już do dużych kurortów, które zalicza się w skład Trójmiasta. Jedną z ciekawych części Władysławowa jest Jastrzębia Góra. Noclegi jastrzębia góra są godne polecenia, gdyż tam mamy możliwość skorzystania z 3 fantastycznych kąpielisk. Należy mieć świadomość tego, że owa część miasteczka jest najbardziej na północ wysuniętą jednostką osadniczą w całym kraju. To powoduje, że noclegi takie jak mają jeszcze większy smaczek. Miejsce to było zamieszkane przez ludzi od wieków. Świadczą o tym prowadzone tu prace archeologiczne, które dowiodły, że osadnictwo miało tutaj miejsce w epoce żelaza a także mezolitu. Jastrzębia Góra oprócz trzech kąpielisk ma jeszcze do zaproponowania bajeczne krajobrazy, które są zapewnione przez wysoki klifowy brzeg, którego rozmiar to około trzydzieści trzy metry.

Morze, Jantar

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Niezwykle kameralnym regionem na spędzenie swego urlopu jest Niechorze. Tu na eholiday można odnaleźć po niezwykle przystępnych cenach. Z całą pewnością zapłacić za spokój jak również możliwość swobodnego dojścia do pięknych kąpielisk, które dla swoich turystów przygotowała ta miejscowość rekreacyjna położona w woj. zachodniopomorskim. Urlop w sympatycznej atmosferze możemy spędzić w tym mieście co najmniej na parę sposób. Do wyboru są komfortowe pensjonaty, kwatery gościnne, pola namiotowe i kempingowe. Każdy zatem odszuka coś odpowiedniego dla siebie, co będzie mu zdecydowanie najbardziej pasowało. Wymagania wszystkich mogą być spełnione w stu procentach.

Comments are closed.