Niezapomniane wakacje dla spóźnionych – skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Niezapomniane wakacje dla spóźnionych – skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Istnieją osoby, którym wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie kiedy słońce chowa się za chmurami, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści polubili zalety ”późnych” wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z kąpieli słonecznych. Po doładowaniu akumulatorów łatwiej przetrwać zimę.

wycieczka do Egiptu

Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie atrakcją jesiennych wakacji są korzystne ceny. Posezonowe obniżki czy rabaty to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute.

W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli publikowany artykuł jest dla Ciebie atrakcyjny, to spójrz również na pomocne teksty (https://www.spijtanio.eu/noclegi-poznan/pokoje-goscinne,6662.phtm), które zawierają ciekawe dane – na pewno Cię wciągną kompletnie!

Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. Za to wytrwałym zdarzają się takie gratki, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w średniej klasy hotelu all inclusive tylko za 900 zł od osoby.

Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Odnajdziemy tam dużo niezwykłych zabytków oraz budowli. Egipt to również wymarzone miejsce dla wielbicieli windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na odwiedzających oczekuje o różnym standardzie baza hotelowa od skromnych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po znakomite ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać przy basenie osób, liczących na dobrą obsługę i smakowite posiłki.

A może zachęci nas do podróży oferta last minute Grecja?Powodów dla których musimy odwiedzić słoneczną Helladę jest cała masa.

Zaciekawił Cię nasz post oraz podane w nim wiadomości? Następne informacje ze strony (https://hotelmikolajki.pl/biznes/sale-konferencyjne) są przygotowane dla pod podanym linkiem. Namawiamy!

Najważniejsze to widoki i liczące wieki zabytki. Greckie tawerny także zapraszają nas kusząc pachnącym słońcem i morzem świeżym jedzeniem, robionym przez gospodarzy winem i niepowtarzalnym klimatem wspólnego biesiadowania. A muzyka? Jeszcze długo po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach…

Comments are closed.