Ubrania? Tylko H&M!

Ubrania? Tylko H&M!

Mało kto wie, że ubrania H&M są w sprzedaży już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w naszym kraju pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero 10 lat temu, ale reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do niego. Pionierski sklep H&M otwarto zaledwie dwa lata po końcu II WŚ.

Równie ekscytujące materiały są opublikowane w pokrewnym serwisie. Jeśli masz ochotę je poznać – zobacz pod linkiem masaż tantryczny warszawa, który jest tu!

W tamtym czasie marka zwała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w sklepach sprzedawano tylko kreacje dla płci pięknej.20 lat potem szef prężnie się rozwijającej firmy zagarnął sklep, który nazywał się Mauritz. Takie biznesowe przejęcie miało niesamowicie istotną konsekwencję – w butikach pojawiły się też ciuchy dla facetów, a oficjalna nazwa przedsiębiorstwa od tego momentu to Hennes&Mauritz.

Powinno się wspomnieć, że szef przedsiębiorstwa H&M zdobył niebywały sukces w dziedzinie handlu ciuchami. Dzisiaj ubrania H&M są sprzedawane w 38 państwach na całym świecie. Firma zatrudnia 90 000 osób! I, co jest ciekawe, przedsiębiorstwo nie prowadzi własnych wytwórni produktów, ubrania są dla niej wytwarzane przez zewnętrznych fabrykantów. Należy pochylić się nad tym, czemu ciuchy i torebki H&M są tak popularne wśród konsumentów. Na pewno jednym z największych plusów firmy jest to, że dostępne towary są tanie i jednocześnie są wysokiej jakości. Przez to każdego stać na nabycie ładnych ubrań. Inną przesłanką jest to, że firma istnieje już 7 dekad. Ludzie regularniej stawiają na produkty firm, które są szeroko kojarzone i chętnie wybierane przez innych.

Jeszcze niewielka uwaga na temat tegorocznych mód. Analitycy twierdzą, że w tym sezonie modne okażą się różnego typu małe ozdoby na uszy i ręce. Dlatego najbliższym razem, gdy odwiedzisz sklep nordyckiej firmy, postaw na odjazdowe kolczyki H&M. Potrzebujesz również ciężkich i fikuśnych bransoletek.

Comments are closed.