Chino to jedne z najmodniejszych spodni, są zarówno praktyczne jak i eleganckie

Chino to jedne z najmodniejszych spodni, są zarówno praktyczne jak i eleganckie

Obecnie mamy do wyboru tak wiele rodzajów spodni, iż prawdopodobnie każdy odnajdzie coś interesującego. W ostatnich latach dużą renomę zyskały chinosy, tzn. spodnie ze stuprocentowej bawełny charakteryzujące się dwiema ukośnymi kieszeniami. Znaleźć je można w ofercie wszystkich najbardziej znanych firm.

Nie każdy

kobieta i mężczyzna

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com

zdaje sobie sprawę, iż chinosy produkowano dla żołnierzy, dopiero później trafiły do powszechnej sprzedaży. Aktualnie kupienie chinosów jest bardzo proste, wystarczy zdecydować się na firmę i wpisać w wyszukiwarce na przykład: wrangler chino (wrangler chino), lee chino albo vistula chino.

Ten tekst wydał Ci się interesujący? Masz ochotę na następne wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj buty demonia w poniższy link.

Możemy mieć pewność, że rezultatów będzie dużo. Spodnie typu chinos są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy lubią luźny styl, ale ciągle przykładają znaczną wagę do elegancji. W sieci znajdziemy wiele przydatnych wskazówek związanych z istotnym pytaniem: do czego nosić spodnie chino? Okazuje się, że nie ma jednej właściwej odpowiedzi, może to być kurtka, koszula, lub też zwykły podkoszulek. Jeśli idzie o buty, to też mamy tutaj niemały wybór, spodnie chino prezentują się znakomicie z szykownymi pantoflami a także z mniej oficjalnymi adidasami czy japonkami. Zalecane jest za to podwijanie nogawek.

para w jeansach

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Decydując się, przykładowo, na spodnie wrangler chino sygnalizujemy otoczeniu, iż doceniamy zarówno wygodę jak i estetykę – Standardowe i najbardziej rozpowszechnione spodnie (przejdź do serwisu) chino występują w kolorze khaki, aczkolwiek wyszukanie innej barwy nie powinno stanowić problemu, bowiem większa część salonów oferuje wyjątkowo szeroki wybór. Jeżeli chodzi o specyficzną nazwę tych spodni, to większość ludzi zgadza się, że wywodzi się ona z Chin, czyli kraju, w którym w przeszłości te spodnie były szyte.

Obecnie wyraz chino odnosi się na dobrą sprawę do nazwy materiału, a nie tylko do rodzaju spodni. Wielką popularnością chinosy cieszą się oczywiście w USA, gdzie ludzie niezwykle cenią sobie mariaż funkcjonalności z komfortem. W naszych czasach brzmi to zabawnie, lecz w przeszłości zarówno normalne dżinsy, jak i chino postrzegane były jako mało estetyczne i nie wolno było ich nosić, przykładowo, na wyższych uczelniach. Teraz zobaczymy je właściwie wszędzie, w korporacjach, w urzędach, a zwłaszcza na uczelniach, bowiem spodnie chino stały się symbolem amerykańskich słuchaczy.
Comments are closed.