Moda na lato 2015

Moda na lato 2015

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuch oraz naklejane tatuaże! Ale tym razem w wersji wyszukanej – miast wielobarwnych obrazów, srebrne i złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny hit na lato, przede wszystkim plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają niczym prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obraz na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i już. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę różnych wzorów. Koszt bez względu od firmy to ok. 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to kapitalny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeśli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux jest genialnym pomysłem. Złoty i srebrny cudownie wygląda na opalonej skórze. Można je użyć jako bransoletki oraz naszyjniki. Rewelacyjnie wyglądają na plecach przy sukienkach i bluzkach z „rozciętymi” plecami.

Kto by pomyślał, iż tatuaże zmywalne wrócą do łask. Standardowe kolorowe oraz czarne tatuaże (www.13tattoo.pl/) są zastąpione metalicznymi. Metaliczne tatuaże łączą się ze stylem boho a także hippisowską niezależnością. BOHO Flash Tattoo dobrze wyglądają na opalonej skórze oraz ekstra mienią się w blasku słońca. Fajne jest to, iż dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy w jaki sposób je spożytkujemy. Można je ucinać, robić z nich klipsy, pierścionki, wisiorki czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransolety.

Każda z Was z pewnością pamięta jak nalepia się takowe tatuaże – Skóra musi być sucha oraz nienatłuszczona. Wycinamy wyselekcjonowany tatuaż, usuwamy folię osłonową, przyklejamy go, dociskamy wilgotną ściereczką (beauty blender też sprawdza się doskonale) po czym delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż według zapewnień producenta trzyma się 4-7 dni. Prawda jest troszeczkę inna. Tatuaż pięknie prezentuje się w pierwszym jak też maksymalnie kolejnym dniu.

Zaintrygowany? To dla nas fantastyczna informacja. Zatem kliknij tu Pomysł na prezent i czytaj nawet bez końca następne specjalistyczne wpisy.

Potem tatuaż się ściera, z kolei niewidoczny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście możemy bardzo prędko zmyć za pomocą oliwki i wacika. Możemy to uczynić minimalistycznie, albo totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy wakacyjny look.

Comments are closed.