Jak urządzić siłownię w garażu

Jak urządzić siłownię w garażu

Posiadasz nieco metrażu na zbyciu? Dbasz o swoją sylwetkę i często trenujesz? Nienawidzisz zatłoczonych sal na siłowni? Wkurzasz się, kiedy tam, gdzie ćwiczysz wszystkie bieżnie są w użytku? Chcesz oszczędzić trochę gotówki? O ile powiedziałeś „tak” na wszystkie te kwestie, wyjściem dla ciebie jest zbudowanie własnej siłowni w w miejscu zamieszkania.

Sprzęt sportowy, Stepper Hop Sport

Autor: Hop Sport
Źródło: Sport-Shop.pl
Nieodzowne jest przeznaczenie przynajmniej kilkunastu metrów kwadratowych, abyś posiadał wygodne warunki do ćwiczenia. Montowanie bieżni jest niekorzystnym rozwiązaniem, ale już kompaktowe rowerki treningowe z pewnością znajdą miejsce. Zastanów się także nad nabyciem orbitreka, który pozwala ćwiczyć jednocześnie górne kończyny, jak i dolne.

W dobrze zaopatrzonej siłowni ma stać wielofunkcyjna ławka do wyciskania, która będzie ci służyć do robienia wielu rodzajów ruchów, m.in. wyciskania sztangi oraz brzuszków. Podobną, zajmującą o wiele mniej metrażu opcją, jest praktyczny atlas treningowy. Przy kupowaniu tego typu przyrządu sprawdź, czy umożliwia on ćwiczenie klatki piersiowej z różnych kątów i czy możesz na nim wykonywać również ćwiczenia na nogi.Na twojej domowej sali do ćwiczeń musi się także znajdować gryf, na który nałożysz ciężary.

Autor: Sport-shop.pl

Tą drogą możesz robić znakomite ćwiczenia złożone, takie jak chociażby zarzuty na klatkę.

Gdy uznasz, że warto by było poznać inny aspekt tej kwestii, kliknij ten link i przeczytaj ponadto więcej szczegółów w ofercie (https://ratynscystomatologia.pl/ortodoncja-warszawa-bielany/).

Pamiętaj, że to aktywności tego rodzaju najsilniej stymulują twoje muskuły do rozrostu. Warto rzecz jasna też nabyć hantelki do rozwoju mięśni ramion.

Jeśli masz ochotę zdobyć zbliżone dane na omawiany wątek to odkryj więcej tu, gdyż odnajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na ten temat.

Należy nabyć takie, które można własnoręcznie składać, dodając lub odejmując kilogramy. Na twojej siłowni powinien być także trafnie zamontowany drążek do ćwiczeń pleców.
Jeśli posiadasz dużo powierzchni do wykorzystania, warto zbudować miejsce, w którym przechowasz napitki oraz przyrządzał sobie suplementy. Żeby umilić sobie trening, zastanów się nad zamontowaniem na przykład telewizora, postawionego w dogodnym miejscu w pomieszczeniu.

Comments are closed.