Triki z udziałem których możemy „oszukać” innych i zredukować, przynajmniej optycznie, trochę kilogramów – odpowiednia odzież dla puszystych

Triki z udziałem których możemy „oszukać” innych i zredukować, przynajmniej optycznie, trochę kilogramów – odpowiednia odzież dla puszystych

Odchudzanie to spore przedsięwzięcie, w szczególności dla osób, które już od dawna zajmują się zrzuceniem nadprogramowych kilogramów. Jeżeli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z odchudzaniem warto wiedzieć, że można wyróżnić parę trików, za pomocą których można „oszukać” innych i zrzucić, chociażby optycznie, kilka kilogramów.

kobieta

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z rozwiązań jest dobrze dobrana odzież dla puszystych Poznań.

Jeśli interesuje Cię takie zagadnienie, kliknij tu oraz zdobądź więcej informacji (https://silverbeads.istore.pl). Dobrze jest przeanalizować opisywany tutaj temat dokładniej.

Nie tylko osoby znające się na modzie mają świadomość, że stosownie dobrane rzeczy, mogą znacząco zmienić nasz wygląd. Chodzi oczywiście o takie dobranie ubrań, za pomocą, których będzie można ukryć to co musimy ukryć, a podkreśl nasze atuty – a takowe ma każdy, także osoba z nadmierną wagą. Należy jedynie je dostrzec i umiejętnie podkreślić.

W przypadku odpowiednio dobranych ubrań dla osób z nadwagą istotny jest w szczególności odpowiedni krój, jak również kolorystyka. Wiadomo na przykład, że kolory ciemniejsze optycznie „odchudzają”, tak samo jak rzeczy w pionowe pasy, wysmuklające ładnie sylwetkę. Ale niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także tkanina – ciężkie i grube materiały dodatkowo uwydatnią naszą nadwagę. Delikatny atłas czy dodatki z weluru dają odwrotny efekt.
Osoby otyłe powinny także zakupywać odpowiednio zaprojektowaną dla nich bieliznę, która pozwolić ukryć nadmiar kilogramów. Jest to zazwyczaj bielizna jednocześnie modelująca figurę, dzięki której możemy optycznie zmienić wygląd. Nie sądźmy, że skoro bielizny nie widać, nie jest tak bardzo ważna. Odpowiednio skrojona i dobrana bielizna może zdziałać cuda, zanim uzyskamy ten sam efekt za pomocą innych metod odchudzania (kliknij i zobacz).

mężczyzna

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz wyszczuplającej odzieży warto zdecydować się także na „odchudzającą” stylizację, jeśli chodzi o ciało, czy włosy. Właściwie dobrana fryzura może wyraźnie odmienić naszą prezencję, stąd też warto postarać się o wizytę w naprawdę profesjonalnym salonie fryzjerskim. Warto także odwiedzać co jakiś czas salony odnowy biologicznej – Spa, kosmetyczka i masażyści, także się przydadzą w czasie naszej terapii odchudzającej. Warto stosować jak najwięcej możliwych rozwiązań, które pozwolą optycznie zrzucić niepotrzebne kilogramy.
Comments are closed.