Wzory na sukience – lubimy czy nie?

Wzory na sukience – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tego lata. Można je lubić bądź nie, aczkolwiek należy przyznać, że wyglądają rewelacyjnie.

Zwyczajna, prosta sukienka całkowicie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi. Takie sukienki cudownie nadają się dla kobiet, które chcą schować mankamenty sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelakimi nadrukami przyciągają wzrok, niemniej jednak tylko do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze piaskowym. Jeśli sukienka jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się tu nic zakryć. Gładki, niezróżnicowany wyrób tkacki będzie bezlitosny dla nas. Całkowicie co innego sukienka (ubrania XXL – sklep intenrnetowy https://bylola.pl/) z nadrukiem – nasze możliwości na schowanie pewnych niedoskonałości są bezsprzecznie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że ciężko odkleić wzrok – okazyjne optometrysta wrocław www.fabrykaoptyka.pl/ – od tego typu sukienek, czyż nie?
Ubierając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, ażeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwsze skrzypce, dodatki muszą zostać dodatkami. Nie zakładajmy zanadto dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się zimniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiecik czy sweter też będą w spokojnych, jednolitych barwach.

Comments are closed.