Urlop w kraju Cervantesa

Urlop w kraju Cervantesa

Hiszpania to wspaniały rejon, pełen fantastycznych krajobrazów. Przebywają tam ludzie znani z silnego temperamentu i miłości do tańca. Są tam wspaniałe metropolie, czarujące swoją piękną architekturą. Trenują tam najzdolniejsze drużyny świata, takie jak przesławny Real Madryt. Nie trzeba więcej przekonywać, Hiszpania to idealny cel na letnie podróże!

Świetną możliwością dla odwiedzającego, który ceni sobie komfortowy pobyt, są rzecz jasna ekskluzywne apartamenty w Hiszpanii. W kraju Cervantesa obecnie trwa trudny kryzys ekonomiczny, można więc przewidywać, że ceny takich pobytów znacznie spadły. Apartamenty w Hiszpanii to fantastyczna sprawa – noc w ekskluzywnym hotelu, a w dzień oglądanie przecudnych hiszpańskich metropolii. Obowiązkowym punktem dla każdego zwiedzającego państwo Corridy jest naturalnie stolica Katalonii. Barcelona czaruje niesamowitymi budowlami. Najpopularniejszym miejscem w Barcelonie jest rzecz jasna Sagrada Familia, ogromna i oryginalna katedra, zbudowana według projektu ekscentrycznego arcymistrza architektury, Gaudiego.

Morze Bałtyckie, plaża

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Będąc w Barcelonie nie zapomnij, by skosztować lokalnych smakołyków – kuchnia (system dla gastronomii) regionu jest naprawdę smakowita. Trzeba też skosztować alkoholi z lokalnych winnic. Noclegi w Barcelonie znajdziesz przez internet – trzeba po prostu do Google wpisać frazę „noclegi w Barcelonie. O ile jeszcze nie zdecydowałeś, dokąd pojechać na nadchodzące urlopy, zalecamy ci tanie last minute na Majorkę. A jak złapać taką okazję? To nietrudne, choć wymaga sporo czujności. Sprawa jest właściwie banalna – każdego dnia zaglądaj na portale WWW agencji turystycznych oraz przedsiębiorstw lotniczych.

Ciekawe okazje, takie jak na przykład wymieniony wcześniej last minute na Majorkę, zazwyczaj mają ograniczoną datę ważności, więc fundamentalna jest czujność. Jeśli nie masz czasu, by systematycznie wchodzić na witryny sieciowe takich agencji, powinieneś zapytać o wsparcie najbliższych lub przyjaciół.
Comments are closed.