Jak przyodziać puszystego pana

Jak przyodziać puszystego pana

W modzie damskiej od paręnastu miesięcy możesz zaobserwować rosnące zaciekawienie kwestią „plus size”. Otwarcie mówi się o tym w gazetach, a kolorowa prasa chętnie pokazuje ponadwymiarowe kobiety i trzeba przyznać, iż ubierają się one coraz lepiej.

sklep - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku panów tenże moment jeszcze nie nadszedł i wątpię, ażeby tak się stało. Większa część panów z brzuszkiem rozpatruje ubrania tylko jako szaro-bure odzienie, a nie jako fragment budowania wizerunku, który na dodatek może sprawiać wiele radości. Wielu z nich uważa, iż moda jak też dobry styl są dla chudeuszy, natomiast oni sami są dyskryminowani poprzez odzieżowe marki. Co prawda w wypadku mnóstwa sieciówek faktycznie tak jest, lecz na szczęście świat mody nie kończy się na sieciówkach. Panowie z brzuszkiem uważają co więcej, iż we wszystkim prezentują się byle jak oraz bez względu na to co włożą rezultat będzie taki sam. Jest to nieprawda, gdyż należycie dobrane ubranie i dodatki mogą zdziałać cuda.
złomowanie aut

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość panów w naszym kraju nosi zbyt wielkie ubrania. To jeden z najogromniejszych grzechów modowych, zwłaszcza wśród osób „plus size”.

Napisaliśmy dla Ciebie niesamowicie fascynujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a na pewno odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Zdaje im się, że obwisłe ubrania zakryją niedoskonałości figury, acz jest wręcz przeciwnie. Flakowate worki okrywające ciało dodają kilogramów oraz lat oraz prezentują się po prostu mało estetycznie. Jeśli masz wielki brzuch, pupę czy klatkę piersiową, to nie skryjesz tego za wielkimi ciuchami. Kupując odzież dla puszystych panów poza wielkością ważny będzie także odpowiedni dobór fasonów, proporcji i detali.

W wielu przypadkach są to detale, na które panowie nie zwracają na ogół uwagi, lecz jak pisał Michał Anioł: „Nie należy bagatelizować drobnostek, albowiem od nich zależy doskonałość”.
Comments are closed.