Co zrobić jeżeli potrzebny nam hotel w Szczytnie?

Co zrobić jeżeli potrzebny nam hotel w Szczytnie?

Jeżeli posiadasz firmę budowlaną, musisz liczyć się z tym, że zamówienia możesz otrzymywać z całej Polski. Powinieneś w takiej sytuacji zapewnić robotnikom jakieś mieszkanie.

Najlepiej by było, gdyby lokum było z oddzielnym wejściem, aby w jakiś sposób zagwarantować swoim robotnikom nieco swobody.

noclegi szczytno

Autor: zoetnet
Źródło: http://www.flickr.com
Kierownikowi firmy zależy na tym, żeby mieszkanie było tanie. Zależy jak duża jest brygada. Ale dom można wynająć już od 15 złotych za osobę. Jeśli interesują Cię noclegi Szczytno jest miejscem, w jakim odnajdziesz niedrogą propozycję. Domy z pokojami posiadają aneks kuchenny, w jakim można zrobić sobie posiłek. W pokoju jest tv i łazienka. Poza tym jest też bezpłatne WI-FI. Wszystko po to, aby robotnicy po trudnym dniu roboty mogli miło i spokojnie spędzić wolny czas. W pokojach jest świeża pościel, która zagwarantuje swoim użytkownikom spokojny sen, aby kolejnego dnia znowu pójść do ciężkiej pracy na budowie. Nie trzeba wynajmować mieszkania w samym Szczytnie. Można także jeszcze taniej wynająć jakiekolwiek mieszkanie w pobliżu. Do pracy robotnicy i tak dojeżdżają autem, więc dla nich nie ma problemu, a dla posiadacza firmy to okaże się naprawdę niezwykle opłacalna oferta.
Jeżeli pracownicy zostaną na weekend, mogliby zobaczyć zabytki Szczytna. Może to być podzamcze zamku krzyżackiego, po jakim teraz zostały zaledwie ruiny. Obok zamku jest szczyciński ratusz z oddziałem Muzeum Warmii oraz Mazur. Są tam zbiory etnograficzne i przyrodnicze. Odbywają się także tematyczne czasowe ekspozycje. Niedaleko ratusza jest pomnik K. Klenczona, lidera formacji muzycznej Czerwone Gitary. Warto także zobaczyć mnogie wielowiekowe budowle np. budynki szkoły policji czy też basztę ciśnień.

Godna obejrzenia jest również zabytkowa chałupa mazurska z XIX wieku. Szczytno w każdym wypadku z chęcią ugości odwiedzających i jeśli potrzebny będzie nocleg, Szczytno posiada okazałą propozycję noclegową oraz gastronomiczną.
Comments are closed.