Jak dobrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Jak dobrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Do związania włosów w kucyk najlepsze okazują się być typowe gumki do włosów, które są oferowane w wielu różnych kolorach. Te, które oferowane są w formie spiralki, przypominają trochę stary telefoniczny kabel.

WWW

Autor: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com
I jest w tym trochę racji, ponieważ podobno gdy pewna kobieta nie miała czym związać włosów, użyła akurat takiego kabla.
Ktoś inny opatentował pomysł i obecnie każda dziewczyna miała lub wciąż posiada gumki do włosów w formie takiej spiralki. Są one o tyle dobre, że nie ciągną ani nie wyrywają włosów. Innymi słowy ich używanie nie wywołuje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się bardzo często wydarza przy użytkowaniu normalnych gumek. Niestety nie wszystkie gumki sprężynki nadają się na każdy rodzaj włosów. Duże gumki należy się stosować głównie jeśli objętość włosów jest stosunkowo gruba. Tego typu gumki należy się w takiej sytuacji nosić blisko głowy. Jeśli posiadasz takie włosy oraz chciałabyś kupić dobre gumki do włosów sklep, który je sprzedaje z pewnością jest dobrze wyposażony.
gumki do włosów sklep

Autor: SmartPR
Źródło: SmartPR
towary

Autor: Dekoria.pl
Możesz też tam kupić gumki do małych w objętości włosów.

Masz chęć zgłębić więcej interesujących danych na omawiany wątek? To pokaż szczegóły (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Bransoletki-na-noge-161.html), które właśnie wspomniane informacje mają.

Tego typu gumki powinny być stosownie mniejsze i z tego też powodu doskonale się nadają do włosów delikatniejszych oraz krótkich. Te małe gumki można by także wykorzystać, jeżeli pragniemy upleść 2 warkocze. Wystarczy je wtedy zawiązać na końcach upięć.

Poza tym spore znaczenie mogą mieć także inne „parametry” gumki do włosów, np. wielkość spiralki (szeroki rozstaw do włosów grubszych, a bardziej wąski – do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w kształcie łódki, a po rozciągnięciu powinna być w formie gładkiej rurki albo paska). Oczywiście ważny jest także materiał (powinien być miękki) oraz to, aby po rozciągnięciu gumka powracała do swego początkowego wyglądu.
Comments are closed.