Czy męskie szelki nadadzą się do fraku i w jaki sposób nosić je na co dzień?

Czy męskie szelki nadadzą się do fraku i w jaki sposób nosić je na co dzień?

Aby podtrzymać męskie spodnie, zakłada się szelki. Jest to taki składnik garderoby, jaki posiada nastawiane paski przypinane przy pomocy żabek albo guzików. Na plecach paski tworzą krzyż oraz tworzą literę X lub Y.

Dziś tego typu szelki można kupić zarówno w wersji eleganckiej jak i mniej oficjalnej.
Tego typu szelki męskie mogą doskonale zastąpić typowy pasek do spodni. Jednak są one w większym stopniu eleganckie niż pasek. Dziś zwykle nosi się pasek, a szelki zakłada na szczególne okazje. Maklerzy giełdowi zakładają szelki w miejscu pracy.

Czy niniejszy wpis jest według Ciebie cenny? Jeśli tak, to bez wątpienia zaintryguje Cię także to wiarygodne źródło – traktuje o pokrewnej kwestii.

Można by je nosić dzisiaj w dwóch wersjach: oficjalnej i na co dzień. Do stylowego garnituru szelki powinny być idealnie dopasowane do odcienia marynarki oraz spodni. Są one także koniecznym dodatkiem do fraku, gdyż uwydatniają jego elegancki styl. Mogą być one wykonane z żakardu, gumy czy skóry. Na jakiekolwiek szczególne okazje, dobrze jest dobrać Szelki posiadające guziki. Dzięki nim zarówno marynarka jak i spodnie od garnituru, będą wyglądać niezwykle.

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
W wypadku codziennych stylizacji można sobie zezwolić na więcej szaleństwa. Na co dzień należałoby łączyć przeróżne kolory. Jeżeli decydujesz się na koszulę w kratkę i czarne spodnie, prawidłowo jest dobrać do tego szelki w kolorze kontrastowym przykładowo brązowym. Na co dzień należy stronić od jednolitych kolorystycznych połączeń z takiego względu, że oryginalne dodatki nie będą widoczne oraz utracą swój urok. Dziś szelki zakłada się nie jedynie do chinosów, ale również łączy się je z bawełnianymi koszulkami i kamizelkami. Szelki na spotkanie z przyjaciółmi albo do firmy dobrze, aby były zapinane na żabki. Szelki z guzikami można by wykorzystywać zarówno w stylizacjach codziennych jak i formalnych.

Należy pamiętać, żeby guziki przyszyć od wewnętrznej strony spodni. Trzeba jednak powiedzieć, że są one niedoceniane. Są idealnym rozwiązaniem dla panów o kształtach okrągłych.

W tym miejscu znajdziesz fascynujące informacje na opisywany wątek, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (http://avocado-store.pl/honsiu-goldnavy-blue-id-109).

Dzięki szelkom spodnie trzymają się na swym miejscu i nie zsuwają się z bioder.

Comments are closed.