Jak dopasować spodnie do figury? Doradzamy

Jak dopasować spodnie do figury? Doradzamy

Dobór spodni stosownych do figury jest bardzo ważki, kiedy pragniemy wyglądać proporcjonalnie jak też zgrabnie. Znakomicie dobrane spodnie potrafią ukryć mankamenty postury, wizualnie wydłużyć nogi, zaakcentować talię.

market
Z tej przyczyny zamiast ślepo pośpieszać za modą, lepiej będzie wyposażyć się w model jeansów odpowiedni do sylwetki, jaki za każdym razem wyglądał będzie znakomicie jak też będzie dopełnieniem wielu twoich stylizacji. Postawa w kształcie klepsydry jest uważana za nadzwyczaj proporcjonalną. Cechuje się szczupłą talią a także pełnym biustem. Klepsydrom łatwo będzie niestety obciążyć figurę nieodpowiednimi krojami, a przez to wizualnie dołożyć sobie paru kilogramów. Dlatego winny one unikać poszerzanych dzwonów jak też biodrówek o niewysokim stanie. Doskonałe natomiast są rurki, a także takie z nieznacznie obniżoną talią.
Kobiety gruszki będą mieć niewielki biust, duże biodra jak też silnie zaznaczoną talię. Aby zgrabnie wyglądać, mogą zakupić jeansy damskie Lee w ciemnych zabarwieniach, bez żadnych aplikacji.

Tutaj odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny (https://rarist.pl/vintage-kolekcjonerskie/vintage.html).

Optycznie wyszczuplają one nogi. kobiety o owym typie figury nie będą doskonale prezentować się w zanadto wąskich biodrówkach. Znakomicie wyglądać będą w dżinsach z troszeczkę podwyższonym stanem. Wyeksponowanie talii ponadto wizualnie wydłuży nogi, dzięki czemu figura będzie się wydawać bardziej smukła. Świetnym wyborem są także spodnie lekko rozszerzane, jakie odwrócą uwagę od nazbyt masywnych nóg. Największym atutem „jabłek” są natomiast ich szczupłe nogi.

Z tej przyczyny trzeba je zaakcentować! Stąd legginsom mówimy stanowcze nie.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zajrzyj więc do kolejnego artykułu i czytaj bluzy męskie z nadrukiem tak długo, jak zechcesz o intrygujących Cię sprawach.

Doskonale wyglądać będą jeansy rurki z troszeczkę podniesionym stanem, jaki zaakcentuje też wąskie biodra.

Comments are closed.