Moda i też jej sekrety

Moda i też jej sekrety

Moda to skomplikowany temat dla kogoś, kto nie do końca potrafi odnaleźć prawdę pośród deklaracji projektantów mody, rotujących postaci na pierwszych miejscach list najsłynniejszych znawców, krytyków pokazów mody i najnowszych okryć. Zwłaszcza mając na względzie to, że nie każdy pokaz mody kreowany jest po to, aby pokazać modę dla zwykłych ludzi – niektóre pokazy to arcydzieło, krótki twór o skomplikowanym przekazie, prezentujący kobiety i mężczyzn niejednokrotnie w dziwacznych, nietypowych, nieokiełznanych okryciach, których nikt nigdy nie zobaczy na chodnikach w normalnym mieście, a także takich, jakie trudno się nakłada i jakie nie każda modelka umie zaprezentować na wybiegu.

Dla ludzi, co nie całkiem sobie z tym radzją, przychodzą z odsieczą salony, popularne sieci tekstylne, które można odnaleźć w dowolnym ludniejszym mieście, w niemal każdej liczącej się galerii handlowej. Należą do nich takie marki jak H&M, Reserved, ZARA, C&A… i wiele pozostałych. Tu się na chwilę zatrzymajmy – czemu klienci zachodzą do miejsca, w jakim wszystko tworzone jest seryjnie? Z jakiego powodu te korporacje tak dobrze działają niezależnie od pory roku? Rozwiązanie w gruncie rzeczy jest w tych pytaniach: na każdy czas, na dowolną deklarację i inwencję najbardziej znanych projektantów mody te sklepy posiadają gotową odpowiedź, z której może skorzystać ten, kto z modnych, eleganckich fragmentów chciałby skomponować sobie własny zestaw ubrań na lato, zimę, jesień czy wiosnę.

Autor: BGN

Rzecz jasna, znajdują się tam identyczne ubrania, jakie kupowane są dziesiątkami, ale możliwości ich zastosowania jest na tyle dużo, że nawet kupując te same ciuchy co inni, da się dobrać do nich różne dodatki, żeby prezentować się inaczej, wyjątkowo, jednak nadal w zgodzie z obowiązującymi trendami. To jest idealne, mimo że trochę na skróty rozwiązanie dla tych, których nie obchodzi moda, wertowanie blogów, wypowiedzi, tych, których w ogóle nie zajmują ubrania Reserved i inne marki wychodzą naprzeciw dając interesujące kroje okryć, gustowne spódnice, palta, a na lato sukienki Reserved to jedna z takich wiodących marek, które są naprawdę cenione nawet w drugim obiegu – na tyle porządnie wykonane, na tyle ciekawe, że nawet kiedy wyjdą trochę z mody, wciąż są cenne: nakrycia głowy, dodatki, ale też spódnice, bluzki, podkoszulki i spodnie Reserved, H&M, C&A, ZARA – wszystkie te firmy wnoszą coś od siebie, a jednocześnie dają utrzymać modny wizerunek bez względu na porę roku.

Comments are closed.