Co będzie modne pod koniec roku?

Co będzie modne pod koniec roku?

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Mimo, że rok 2013 dopiero się zaczął, a aura zimowa trwa w najlepsze projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na wybiegach mody, a także na polskich ulicach i salonach. W trendach widać inspiracje do mody lat trzydziestych i dwudziestych – dopasowane płaszcze, powłóczyste spódnice, kraciaste marynarki oraz berety, przeniosą nas w filmowe, starodawne klimaty, a wszystko to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W obecnym sezonie niezwykle dużą popularnością cieszy się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O odzieży ze skóry z pewnością możemy powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym. Co warte podkreślenia, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma produkująca ubrania i dodatki skórzane Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma ogromny wybór – zaczynając od kurtek i płaszczy po dodatki takie jak paski, portfele i rękawiczki.

Wittchen – jak firma zaczynała swoją działalność?

Marka Wittchen powstała w latach dziewięćdziesiątych przez Jędrzeja Wittchena, który pierwszy raz przywiózł skóry z Włoch do Polski.

Kiedy będziesz potrzebować pokrewnych danych na wątek omawiany w opisywanym poście, to wejdź tu koszule męskie duże rozmiary – na pewno te materiały też Cię zaciekawią.

Od tego czasu Spółka wyprodukowała ogromną ilość kolekcji a płaszcze Wittchen noszone są na polskich salonach. Produkty kupimy już nie tylko w sieci sklepów, ale także zamawiając w internecie. Materiały z których wykonane są produkty należą do najlepszych gatunkowo a sposób produkcji na najwyższym poziomie.

Modę na sezon jesienno-zimowy 2013 widać także w najnowszej kolekcji Wittchen.

Publikacja, którą w tym momencie widzisz to nietuzinkowe źródło (https://e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_bransoletki-srebrne_damskie_z-cyrkonia-485.html) informacji, jednak jeśli poszukujesz podobnych materiałów, to kliknij ten link.

Kurtki wittchen doskonale zabezpieczą nas przed wiatrem a także zimową aurą i co najistotniejsze – nie zniszczą się przez wiele następnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez odcienie szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w wyglądzie dodatków.

Comments are closed.