Wymyśl swój zestaw do spania

Wymyśl swój zestaw do spania

Jak spać, żeby się wyspać

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że damy waszych serc kochają modnie wyglądać jedynie za dnia, no to muszę zburzyć wasz światopogląd: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie pragną wyglądać kładąc się spać. I nie mowa tu o jedwabnej bieliźnie, którą możecie podarować Paniom na specjalne okazję, ale również tę na pozór zwyczajną, która po prostu jest wygodna. Bowiem każda kobieta posiada swoje ulubione rzeczy, do spania.

Niegdyś kobiety na okrągło nosiły gorsety. Były one koniecznym elementem ubioru. I nic to, że kobiety ledwo były w stanie oddychać, gorsety deformowały im płuca, a poza tym były wieczną zmorą służących, które stale były zmuszone je wiązać. Na szczęście ta okropna moda (sprawdź hurtownia dortex używana odzież) odeszła w zapomnienie i jeśli nosimy gorsety to tylko dlatego, że lubimy. Dziś też mają one służyć uwydatnieniu kobiecych atutów. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale idealne spełniają swoją rolę.

W dalszym ciągu stałym elementem wieczornej garderoby są piżamy . I to się chyba szybko nie zmieni. Ileż to razy każda z nas wkładała ukochaną flanelową piżamę i wraz z kubkiem gorącej kawy zakopywała się pod kołdrą w towarzystwie książki.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które zapewne pączkują w nie jednej kobiecej szafie. Zwykle funkcję takiej piżamy pełni któraś z koszulek naszego męża, do której można wskoczyć w leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Kształtować nasze kształty można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią cierpieć, rozwiązanie w sam raz. Już dawno skończył się czas drelichowych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca bywa działająca na wyobraźnie, więc bez względu na wagę, zawsze i wszędzie możemy czuć się podziwiane. No chyba, że lubimy drelichy, ale to już inna sprawa. spania (dalej)

Comments are closed.