try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Szlafroki męskie - dla tych mniejszych, a także tych większych

Jak dobrze wiemy ubrań nigdy dosyć, dlatego właśnie każdego roku, co sezon, ukazują się całkowicie nowe trendy no i co jakiś czas obmyślane są coraz to bardziej nowe typy okryć.


Jak by jednak nie było, zdecydowanie dużo większą różnorodność ubrań mają dziewczyny. Podczas, kiedy u mężczyzn występuje czegoś jeden rodzaj - tak jak w przypadku ciekawiących nas dzisiaj szlafrokach - u dziewczyn istnieje ich kilka odmian o przeróżnych nazewnictwach. Czy to znaczy, iż ubrania męskie - w naszym wypadku szlafroki - bywają w jakikolwiek sposób gorsze?


akt - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
oświetlenie led
Autor: Solarbotics
Źródło: http://www.flickr.com


Każdy spośród nas ma w głowie inny rodzaj męskości - to dlatego coraz bardziej poszerzają się trendy typowo męskie i to w coraz to bardziej nieoczekiwanej strony. Jednak wielu nadal posiada niewiarygodnie podobną koncepcję, która to do tej pory dominuje pośród patrzących. Otóż facet powinien być "męski" - silny, bardzo dobrze zbudowany i tak naprawdę rodzaj ubrań jaki to nosi powinien być bardziej minimalistyczny, czyli zero niepotrzebnych ozdóbek, czy też po wstawianych kolorów. To z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania typowo męskie stoją trochę z tyłu za kobiecymi - co więcej sporej większości w ogóle to nie przeszkadza. Biorąc dla przykładu napomknięty wcześniej szlafrok męski, możemy się przekonać, że pomimo iż "szlafrok to szlafrok", no to w niczym nie ustępuje tym kobiecym. Damskie szlafroki są zwykle wykonywane z dokładnie tych samych materiałów co męskie - mają jednak bogatsze wzornictwo i kolory. Z drugiej strony, mimo tego, męskie szlafroki niczym im nie ustępują.


Z jakiego powodu? Ponieważ dobrze dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą "męskość", którą każdy z nich - nawet i jeśli lubi mocniej fantazyjne rzeczy - pragnie ukazać.