Kolor czarny – barokowe połączenie na zwykły dzień

Kolor czarny – barokowe połączenie na zwykły dzień

Połączenie dwóch kolorów: złoty z czarnym to po prostu hit w obecnym i zbliżającym się sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła ze sobą oba rodzaje kolorów.

Nie przerażajmy się jednak trochę smutnym wstępem. Średnia krajowa stanowczo dowodzi, że w przeważającej większości polaków nie stać na rarytasy w postaci zakupów u najlepszych światowych projektantów.

Jeżeli zainteresowało Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj (https://www.fabrykaoptyka.pl/), a na pewno zdobędziesz mnóstwo ciekawych danych na ten temat.

Nie ma się jednak co przejmować gdyż sklepy o cenach uśrednionych, jak np. sklep h&m, bardzo dobrze odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Sukienki w odcieniu czarno-złotym w stylu barokowym to doskonałe rozwiązanie na sylwestra, karnawał czy po prostu weekendową imprezkę. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często zrobione są z połyskujących cekinów. Sklepy posiadają w swej ofercie przeróżne długości sukienek. Sukienki h&m często są dość krótkie, ich długość rzadko sięga kolan. Tak więc jeśli mamy chęć zaopatrzyć się w coś trochę dłuższego będziemy zmuszeni szukać gdzieś indziej. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą sukien. Długie sukienki często wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na specjalne okazje. Ich wygląd bowiem jest bardziej balowy niż wygląd sukienek krótkich.

Jeżeli jednak nie chcemy kupować sukienki lub nasze wyjście nie jest uroczyste, ale mimo to chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, możemy zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w połączeniu z poprawnie dobraną spódnicą, idealnie nadają się na mniej formalne wyjście, a tym samym zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma również taką zaletę, że o znacznie prościej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie dobranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki dół wybierzemy i jakimi dodatkami w postaci butów i torebek uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie przeróżne funkcje. Jak powszechnie wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia dokupienia kolejnej rzeczy, jak fakt, że będziemy mogły ją wykorzystać na masę innych sposobów.

Źródło:
Comments are closed.