Jak czuć się stylowo jesienią

Jak czuć się stylowo jesienią

Jednym z najważniejszych elementów naszego stroju są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego gustu i zamiłowań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i eksperymentujmy. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to niepospolite połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą wielofunkcyjne, wtedy nie narazimy się na dodatkowe wydatki.

Nasza garderoba

Mimo tego, że, iż jest coraz bardziej brzydko ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z dyskretnym lub bardziej odważnym wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na koturnie aby wysmuklały naszą figurę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj sylwetki.

Autor: Łukasz Szeląg

Powinniśmy dobierać strój tak aby odpowiednio podkreślał nasze zalety. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w sieci lub (zobacz https://sklepmardrew.pl/) uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Co jest modne tej jesieni

Tej jesieni w naszych szafach nie może zabraknąć ubrań w barwie czerwonym oraz kolorów ziemi. Łączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych kosmetyczkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest wiele wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pójdźmy do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co mamy już w domu.

Comments are closed.