Ćwieki nadal na czasie

Ćwieki nadal na czasie

W ostatnim sezonie królowały rzeczy przyozdobione przeróżnymi ćwiekami, nitami oraz kolcami. W sklepach pojawiły się już też kolekcje z nowego sezonu, które pokazują, iż trend na ćwieki będzie trwać jeszcze przez pewien czas. Dotychczas takie dodatki przypisywane były wyłącznie osobom o rockowych i metalowych upodobaniach.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na stronę internetową. Nie wahaj się – poszerz wiedzę na temat opracowany w artykule.

Obecnie ćwieki dostrzega się nawet na eleganckich torebkach czy gustownych sukniach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Pośród dostawców ubrań ozdobionych omawianymi drobiazgami z pewnością prym wiodą sklepy H&M. Kolekcja będąca teraz już na wyprzedaży, jak i odzież z najnowszej dostawy posiadają przyozdobienia w postaci ćwieków bądź nitów. Prawdę powiedziawszy ciężko byłoby teraz znaleźć sklep, w którego asortymencie nie byłoby chociaż jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Dekoracje takie często umieszcza się w miejscach, w których nie będą one zagrażały żadnym zadrapaniem na ciele lub uszkodzeniem innych naszych ciuchów. Ćwieki idealnie więc prezentują się na kołnierzykach, mankietach czy po zewnętrznej stronie spodni. Znacznie bardziej ostre kolce raczej obsadzone są na wysokości ramion, tak by nie sprawiały dyskomfortu noszącym je panom czy paniom. Natomiast torby H&M swoje ozdoby umieszczone mają często z przodu, tak aby przymocowane do nich ćwieki czy nity nie zaciągały innej części naszych ciuchów.

Poza wspomnianą wyżej opcją zaciągnięcia przez ćwieki pozostałych naszych ciuchów, problematyczne może również okazać się pranie rzeczy razem z ćwiekami.

Zaciekawiły Cię treści opracowane w tym wpisie? Czujesz jednakże braki? Zatem namawiamy do nowej witryny – naciśnij tu marynarki noor i przeloguj się tam.

Dodatkowo wszyscy ci, którzy piorą ciuchy tylko w automatycznej pralce, a pranie ręczne jest im zupełnie obce powinni odpowiednio wcześniej przemyśleć zakup takiej odzieży. Często bowiem na zaleceniach znajdujących się na metce znajduje się informacja o konieczności ręcznego prania takiej rzeczy, co może być czasochłonne i uciążliwe. Należy więc zawsze po prostu dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na metce, żeby uniknąć wszelkiego typu przykrych niespodzianek. Dla bezpieczeństwa należy również prać odzież na lewej stronie.

Źródło: domodi
Comments are closed.