Przesiadka na dwa kółka!

Przesiadka na dwa kółka!

Znamy sporo argumentów, dla których warto zostawić auto w garażu i wsiąść na rower. Przedstawiamy najbardziej przekonujące z nich, by i ciebie, czytelniku, przekonać do tej zmiany na lepsze. Miłej lektury.

Dobry rower jest tani. Na niezły samochód należy wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych, na rower z wysokiej półki przeznaczysz maksimum dwa tysiące PLN. Dobre oferty sprzedaży rowerów w Warszawie namierzysz, kiedy do wyszukiwarki internetowej wkleisz słowa „rowery Warszawa”.

Używanie roweru jest niesłychanie tanie. Bez wątpienia kojarzysz, jak bardzo kosztowny jest w państwie litr benzyny. Oczywiście też kojarzysz, jak wiele benzyny spala się, poruszając się po mieście. A z rowerem jest łatwiej. Naczelnym napędem są twoje mięśnie, co wiedzie do innej, kluczowej zalety dwóch kółek.

Rower to okazja, by wyrobić sobie żelazną kondycję i pozbyć się kilku kilogramów tłuszczu. Jeżeli będziesz każdego dnia tym pojazdem dojeżdżał do roboty, z pewnością po kilku tygodniu dostrzeżesz, że spodnie stają się coraz luźniejsze. Dodatkowo regularne pedałowanie korzystnie wpływa na układ krążenia – osoby w formie rzadziej cierpią na groźne dolegliwości serca.

Rowerem dojedziesz generalnie wszędzie.

W gąszczu otaczających nas wiadomości trudno jest odnaleźć naprawdę wartościowe informacje. Dlatego jeśli interesuje Cię taki temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (http://dominikkania.pl/).

Samochód ma spore ograniczenie – jeździ wyłącznie po utwardzonych powierzchniach. Znamy też miejsca, do których nie wolno wjechać autem, więc rower jest idealnym rozwiązaniem.

Żeby przechowywać swój rower, nie musisz posiadać przepastnego garażu, za który musisz co miesiąc regulować czynsz. Rower możesz zanieść do piwnicy lub wystawić na balkon – to wyjątkowo bezproblemowa rzecz!

Przydatne akcesoria rowerowe, takie jak chociażby dynamo czy dzwonek, są mało kosztowne. W czasie używania roweru nie utopisz tyle gotówki, co przy codziennej jeździe samochodem. Oprócz tego swój rower możesz dowolnie tuningować, kupując tanie akcesoria rowerowe.

Comments are closed.