Przesiadka na dwa kółka!

Przesiadka na dwa kółka!

Znamy sporo argumentów, dla których warto zostawić auto w garażu i wsiąść na rower. Przedstawiamy najbardziej przekonujące z nich, by i ciebie, czytelniku, przekonać do tej zmiany na lepsze. Miłej lektury.

Dobry rower jest tani. Na niezły samochód należy wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych, na rower z wysokiej półki przeznaczysz maksimum dwa tysiące PLN. Dobre oferty sprzedaży rowerów w Warszawie namierzysz, kiedy do wyszukiwarki internetowej wkleisz słowa „rowery Warszawa”.

Używanie roweru jest niesłychanie tanie. Bez wątpienia kojarzysz, jak bardzo kosztowny jest w państwie litr benzyny. Oczywiście też kojarzysz, jak wiele benzyny spala się, poruszając się po mieście. A z rowerem jest łatwiej. Naczelnym napędem są twoje mięśnie, co wiedzie do innej, kluczowej zalety dwóch kółek.

Rower to okazja, by wyrobić sobie żelazną kondycję i pozbyć się kilku kilogramów tłuszczu. Jeżeli będziesz każdego dnia tym pojazdem dojeżdżał do roboty, z pewnością po kilku tygodniu dostrzeżesz, że spodnie stają się coraz luźniejsze. Dodatkowo regularne pedałowanie korzystnie wpływa na układ krążenia – osoby w formie rzadziej cierpią na groźne dolegliwości serca.

Rowerem dojedziesz generalnie wszędzie. Samochód ma spore ograniczenie – jeździ wyłącznie po utwardzonych powierzchniach. Znamy też miejsca, do których nie wolno wjechać autem, więc rower (pompki – oferta) jest idealnym rozwiązaniem.

Żeby przechowywać swój rower, nie musisz posiadać przepastnego garażu, za który musisz co miesiąc regulować czynsz. Rower moRower (Pompka ręczna)zanieść do piwnicy lub wystawić na balkon – to wyjątkowo bezproblemowa rzecz!

Przydatne akcesoria rowerowe, takie jak chociażby dynamo czy dzwonek, są mało kosztowne. W czasie używania roweru nie utopisz tyle gotówki, co przy codziennej jeździe samochodem. Oprócz tego swój rower możesz dowolnie tuningować, kupując tanie akcesoria rowerowe.

Comments are closed.