Sprzęt do siłowni

Sprzęt do siłowni

Pragniesz zbudować trochę mięśni? Chcesz zrzucić brzuch? Pierwszy dzień na siłowni i nie wiesz, do czego można użyć obecne tam przyrządy? Prezentujemy tekst napisany dla ciebie.

Ławeczka ze sztangą – to najważniejsze miejsce dla każdego ćwiczącego. Taki pakiet umożliwia ci stymulację właściwie wszystkich partii. Możesz trenować np. przysiady, klatę i uginanie ramion ze sztangą. Wiedz, że trening z wolnymi ciężarami jest najlepszy dla poprawy twojej sylwetki.

Atlas wielofunkcyjny – to fajne urządzenie, zazwyczaj umożliwiające pobudzanie wszystkich części ciała. Używanie takie rodzaju atlasu jest dużo mniej efektywne dla rezultatów w treningach, lecz i tak warto dać trochę ćwiczeń na atlasie do planu. Najlepszym ćwiczeniem jest ściąganie drążka wyciągu szeroko, świetnie dla tych ćwiczący, którzy nie potrafią się jeszcze podciągać.

Bieżnia Kettler – o ile na dworze jest szaruga, nikt raczej nie ma ochoty na przebieżkę w takich warunkach. Najlepszym zastępnikiem jest bieganie na bieżni, ustawionej na ogrzewanej siłowni. Porządny model udostępnia wiele ciekawych opcji biegowych, takich jak na przykład bieg pod górę.

Orbiterki magnetyczne – świetna alternatywa dla wcześniej wymienionego urządzenia. Doskonale pobudzają wszystkie elementy ciała. Tego rodzaju przyrząd jest łagodny dla stawów biegacza. Orbiterki magnetyczne są doskonałe też jako sprzęt do rozgrzewania się przed ciężkim treningiem.

Sztangielki – najczęściej na siłowniach udostępnia się duże spektrum hantelków. Z tymi ciężarkami można trenować w zasadzie każdy rejon ciała.

Maty – akurat dla osób, które lubią się porozciągać po udanym treningu.

Prezentowany wpis, to nieprawdopodobnie interesujący materiał? Jeśli też tak uważasz, to kliknij na odmienny temat, a niezła strona (http://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-91-DJI-Osmo-Action-gdzie-kupic/96) sprawdzi się tu niezwykle.

Drążek – podstawowy przyrząd dla każdego, kto pragnie zbudować mocne plecy. Warto podciągać się w różnych rozstawach ramion, by pobudzać inne obszary tych mięśni.

I to już wszystkie podstawowe urządzenia, jakie spotkasz na standardowej siłowni. Pamiętaj, że zanim rozpoczniesz treningi należy zbudować sobie reżim treningowy oraz sportowy jadłospis.

Comments are closed.