Bądź modna tej wiosny i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Bądź modna tej wiosny i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy uporać się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w mini i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale cienkich płaszczykach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych rzeczy w najbliższym czasie całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie traćmy nadziei, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w zbliżającym się sezonie glamour.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z dawnych lat. Odkurzymy, zatem szafy naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wydobyć i dopasować do obecnych trendów. Na przekór wiośnie, która jest zwykle bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych odcieni takie w sumie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć na nowo. Ubrania, których znakiem charakterystycznym są wyraźnie i szeroki pasek uwydatniający zgrabną figurę, znów będą obecne w naszych miastach.

Materiały, z których zrobione będą płaszcze, zadowolą panie tęskniące za modowym kontrastem lat 80.

Dajemy Ci dostęp za darmo (https://karuso.pl/strona/mapa-strony) do następnych bardzo atrakcyjnych wpisów, które są na oddzielnej stronie. Wystarczy tylko wejść w poniższy link.

Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które o tej porze roku przemienią Cię w modową królową.

Comments are closed.