Dopasuj styl do figury – moda męska

Dopasuj styl do figury – moda męska

Moda to, wbrew obiegowej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Także panowie zwracają ogromną uwagę na to, co na siebie zakładają. Dlatego w modnych czasopismach oraz w internecie można znaleźć mnóstwo poradników, które pomagają mężczyznom określić typy sylwetek męskich i wybrać najlepszy ubiór.

Określenie swojego typu budowy jest właściwie przepustką do sukcesu. Jeżeli poznamy swoje dobre strony i niedostatki, będziemy w stanie skuteczniej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli trudno jest samodzielnie określić swój typ figury, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego znajomego. A jeśli boimy się reakcji kolegów na nasz problem, najlepiej zwrócić się do swojej najdroższej. W ostateczności, można udać się do profesjonalnego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ sylwetki, ale dopasuje też właściwe barwy do naszej karnacji.

Typy sylwetek męskich są podobne do kobiecych. Mamy tu tak samo model A, jak i ”jabłko”, a więc mężczyźni z brzuchem. Oprócz tego, jest też „ołówek”, czyli tak zwana „chłopczyca” u kobiet oraz „trójkąt”, a więc ideał, do którego dążą mężczyźni.

Odwiedź naszą stronę. Wyszukasz tam zawsze tylko kompleksowy raport (https://zeccoro.pl/pl/i/Kariera/19). Szczegółowe treści z pewnością Ci się spodobają.

Jest to sylwetka bez mankamentów. Pokaźne ramiona, wąskie biodra, zero odstającego brzuszka. I właśnie panowie o takiej figurze mają najłatwiej. Są w stanie dowolnie bawić się stylami. Jedyne, na co powinni uważać, to zbyt szerokie ciuchy, które ukryją ich wspaniałą figurę.

Pozostali mężczyźni muszą się skupić na tym, by schować swoje mankamenty i pokazać zalety. W najgorszej sytuacji są bez wątpienia faceci o sylwetce ”jabłuszka”. Są to już panowie z nadwagą, dlatego należy umiejętnie wybierać strój, aby dodatkowo nie pogrubić sylwetki. Idealnie dobrana oryginalna jeansowa kurtka będzie dobrym rozwiązaniem. Należy jedynie uważać na wzory i jasne odcienie. Reguła jest zawsze taka sama, że te obszary ciała, z których jesteśmy niezadowoleni, maskujemy ciemnymi, jednolitymi materiałami, bez zbędnych upiększeń. Z kolei, „ołówek” powinien unikać ciemniejszych odcieni jak ognia, ponieważ wyszczuplają one dodatkowo jego chłopięca sylwetkę. Taki mężczyzna powinien postawić na dwurzędowe marynarki i płaszcze oraz ubrania w jasnych kolorach (sprawdź to).

Comments are closed.