Urlop po sezonie, czyli w jakie miejsce pojechać za nieduże pieniądze

Urlop po sezonie, czyli w jakie miejsce pojechać za nieduże pieniądze

W trakcie lata nie wyjechałeś nigdzie na odpoczynek? Czas to nadrobić! Jesień to znakomita pora na relaksujące wyprawy, a biura podróży już zacierają ręce. Za szybą deszcz i wiatr, a w śródziemnomorskich stronach wciąż jest dobra pogoda. Fajnie oderwać się choć na chwilę, by odetchnąć gdzieś w Egipcie bądź w Chorwacji.

Koniec sezonu niesie ze sobą duży spadek cen, zatem nawet w sytuacji, gdy latem nie mogłeś sobie pozwolić na wycieczkę do gorących państw, jesienią z pewnością natrafisz na ofertę, która nie wyciągnie ci wszystkich pieniędzy z portfela. Koniecznie popatrz na biura podróży, które oferują w swoich katalogach wycieczki last minute. Jeżeli w swoim miejscu pracy uda ci się zaraz dostać urlop, powinieneś natychmiast spakować swoje rzeczy i rozpocząć poszukiwania opłacalnych propozycji. Nie masz pojęcia, jak zacząć łowy? To proste. Pomoże internet. Planujesz wypoczać pod piramidami, delektując się słońcem oraz mniejszym zatłoczeniem? Do wyszukiwarki wklep frazę: tunezja last minute.

Kontynent afrykański to nie tylko piramidy. Świetnym państwem do wypoczynku jesienią jest Tunezja. Nie każdy kocha czerwcowe upały, a jesienią jest tam sporo chłodniej, ale wciąż temperatura jest przyjemniejsza, niż nad Wisłą. Do Google wklep sformułowanie „Tunezja last minute”.

Turcja jesienią jest trafnym miejscem do odpoczynku. Jeśli pragniesz spenetrować resztki starożytnej Troi albo poplątać się na gigantycznym placu targowym Taksim, do Google wprowadź sformułowanie „Turcja last minute”.

Trwający kryzys ekonomiczny bardzo mocno poranił słoneczną Hiszpanię. Dla ludzi, chcących zobaczyć kraj Cervantesa i mistrzów świata w futbolu, to paradoksalnie dobra informacja. Koszty noclegu w Hiszpanii zleciały w dół. Namierz dobrą ofertę, wpisując „Hiszpania last minute”.

Półwysep Bałkański oferuje dużo miejsc, które warto odwiedzić jesienią. Cennym atutem tego kierunku wycieczek jest to, że z naszego kraju jest nie tak daleko. To sprawia, że podróż jest dużo tańsza, gdyż można dojechać tam transportem lądowym. W tym rejonie Europy trzeba zobaczyć 2 państwa: Chorwację i Bułgarię. Żeby ujrzeć wspaniale wybrzeże morza adriatyckiego, wpisz w Google „wczasy Chorwacja”.

Po wschodniej stronie półwyspu jest położona Bułgaria, kusząca do odwiedzin świetnymi winami oraz urokliwym wybrzeżem. Wybierz się na wakacje – domek na kaszubach właśnie tam i wpisz frazę „wczasy Bułgaria”.

A może coś bardzo ciepłego np. last minute Tajlandia?

Comments are closed.