Oferta sieci H&M

Oferta sieci H&M

Salony z ubraniami o charakterze sieciowym są obecnie niezwykle chętnie odwiedzane, w szczególności w większych miastach. Liczba tego rodzaju punktów nieustannie rośnie, a umiejscowione są one najczęściej w obrębie pasażów handlowych. Jedną z najpopularniejszych marek tego typu jest H&M. Ubrania H&M cechują się zróżnicowanymi kosztami, a także różnorodną stylistyką Skierowane są do kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment jest neizwykle bogaty, każda z części garderoby dostępny jest w bardzo wielu różnych formach. W punktach H&M dostępne jest także buty. Kolekcja dla panów nie jest tak rozbudowana jak damska, nadal jednak wybór odzieży jest bardzo duży.

Spodnie
Asortyment spodni w placówkach H&M jest bardzo bogaty. Spodnie damskie (damskie spodnie jeansowe) H&M występują w wielu rozmaitych formach i krojach. Obecnie, zwłaszcza w ofercie damskiej, dominują spodnie tak zwane rurki, czyli fasony o bardzo wąskich nogawkach. Będą to zwykłe dżinsy lub spodnie za materiału, o zróżnicowanym poziomie elastyczności. Ich barwy są niezwykle urozmaicone, spodnie można dostac nierzadko w bardzo jaskrawych barwach. Jednym z charakterystycznych typów, są spodnie ciążowe. Mają one dodatkowy elastyczny fragment tkaniny, ułatwiający ubieranie kobietom ciężarnym. Spodnie męskie występują w kilku zasadniczych fasonach. Podzielone są według tych fasonów, które posiadają nogawki szerokie, proste lub wąskie, a także stan wysoki lub obniżony. W asortymencie męskim również występują spodnie dżinsowe oraz spodnie z materiału, na przykład ze sztruksu.

Letnie spodnie od NIFE

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Obecnie niezwykle popularne wśród kobiet są legginsy. W placówkach H&M dostępne są w ogromnym wyborze, o zróżnicowanych wzorach i barwach. Legginsy H&M stanowią znaczną część kolekcji damskiej. Niektóre z z nich przypominają spodnie, niekiedy mają kieszenie. Wzory są bardzo różne, od prostych geometrycznych, do których należą kropki czy paski, przez wzory zwierzęce, takie jak panterka czy zebra, aż po skomplikowan, kolorowe desenie.

Dodatki
W sklepach H&M jest bardzo duży wybór akcesoriów. Będą to na przykład torby i torebki, uszyte z wielu rozmaitych tkanin i w zróżnicowanych rozmiarach. Jest również szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. Szeroko reprezentowane są chusty, szaliki i apaszki lub czapki i rękawiczki, zależnie od obecnej kolekcji i pory roku.

Comments are closed.