Pobyt w Kołobrzegu – najtańsze pokoje

Pobyt w Kołobrzegu – najtańsze pokoje

Kołobrzeg jest jedną z bardziej znanych nadbałtyckich miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Miasto to w ostatnich latach stało się bardzo popularne, stając się jednym z najbardziej modnych kurortów. Położone jest na Pomorzu Zachodnim na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Poza tym, że posiada walory turystyczne, Kołobrzeg jest także znanym cenioną miejscowością uzdrowiskową. Znajduje się tam port u ujścia rzeki Parsęty. Zatem jedną z wielu atrakcji w tym mieście są wycieczki statkami, a także podziwianie tych, które stoją w porcie. Na terenie miasta znajduje się też bardzo piekny zespół parkowy z minionych wieków. Na terenie kurortu są trzy morskie kąpieliska z szerokimi, piaszczystymi wybrzeżami. Jest tam również wiele zabytków wartych zobaczenia, jak między innymi latarnia morska. W mieście ma miejsce także duża liczba atrakcji kulturalnych jak na przykład koncerty lub wystawy.

Uzdrowisko

Dzika Zagroda

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Jak zostało wspomniane, Kołobrzeg jest również – warte przeczytania – cenionym uzdrowiskiem. Rehabilitacja w Kołobrzegu to hasło, pod którym kryje się niezwykle zróżnicowana oferta dotycząca domów sanatoryjnych i uzdrowisk. (Sylwester Warszawa) Wielu ludzi udaje się na leczenie do Kołobrzegu ze względu na zdrowe, pełne jodu powietrze jak również szeroką ofertę. Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. dysponuje wieloma pawilonami, gdzie oferowane są rozmaite zabiegi. Wykonuje się w tym miejscu zarówno zabiegi o charakterze kosmetycznym, jak i ćwiczenia o charakterze rehabilitacyjnym. W zakładach leczniczych wykonywane są zabiegi, pomocne przy rozmaitych chorobach, jak między innymi schorzenia serca oraz dolegliwości skóry.

Noclegi

Villa Mare

Źródło: villamare.com.pl

Miasto posiada też niezwykle obszerną ofertę jeśli chodzi o miejsca noclegowe. Jak we wszystkich miejscowościach nadmorskich, również i w tym miejscu można znaleźć miejsca noclegowe w kwaterach prywatnych, czyli w prywatnych domach. Informacje na ten temat uzyskać można między innymi na stronach internetowych. (Najwięcej ofert noclegów – eholiday) Natomiast hotele w Kołobrzegu reprezentowane są niezwykle licznie, razem z okolicami miasta obejmuje nawet kilkuset punktów. Miejsca te posiadają bardzo urozmaiconą ofertę, obejmują przykładowo oprócz noclegów również usługi kosmetyczne w ramach centrów SPA.

Comments are closed.