Ręcznie robiona biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria

Mamy cudowne lato, chodzimy w zwiewnych, lekkich sukienkach i sandałkach. Słoneczny klimat wszędzie dokoła. Idealnym dodatkiem do lekkich stylizacji jest biżuteria artystyczna ręcznie robiona.

Zwykle ma bardziej zabawny charakter, jest bardziej kolorowa i przede wszystkim – każdy element jest niepowtarzalny. To głównie odróżnia tego rodzaju ozdoby od tych, które można nabyć w markowych sieciowych butikach z biżuterią. Wielu paniom ręcznie robiona biżuteria kojarzy się zwykle z byle jakim sznurkiem zawiązanym wkoło byle jakiego kamienia. Błąd! Wystarczy tylko porozglądać się w sklepach proponujących takie błyskotki, stacjonarnych lub internetowych, żeby przekonać się, że ręcznie robiona biżuteria jest nadzwyczaj ładna.

Biżuteria Natalii Jaroszewskiej

Autor: K.Łebska
Źródło: K.Łebska

Wykonywana z najróżniejszych materiałów –srebra, złota, wielu innych metali, kamieni szlachetnych, półszlachetnych ale i przykładowo akrylowych – które są tak samo ładne, lecz jednak kosztują mniej – więcej informacji. Zwróćmy na to uwagę, gdyż biżuteria taka nie należy do tanich. Wykonanie jednego naszyjnika, czy pary kolczyków, to wiele godzin bardzo dokładnej pracy. Na początku projekt, zaplanowanie kolorów, rozmiaru, kształtu, dalej wybór materiałów i w końcu sama praca nad stworzeniem tego elementu.

Jeżeli chcemy zakupić dla przykładu kolczyki ręcznie robione zwróćmy uwagę na szczegóły.

Zainteresował Cię ten wpis? Szalenie nam przyjemnie. Po istotne informacje (https://sansport.com.pl/pol_m_Dla-niej_Obuwie_Obuwie-miejskie-238.html) wejdź do następnego linku – tam zamieściliśmy dodatkowe informacje.

Istotne jest by były dobrze wykończone, dość lekkie i najlepiej miały srebrne bigle – inny metal może uczulać, a z pewnością nie kupujemy kolczyków po to, by zalegały w pudełku. Zwróćmy też uwagę na spojenia elementów, zapytajmy sprzedawcę czy w razie jakiegokolwiek problemu oferuje też naprawę. Dobrze jest dowiedzieć się czy naprawy są w cenie. W razie kiedy wypadnie kamień czy oczko z pierścionka nie będziemy mieli kłopotów z szybkim doprowadzeniem naszych ozdób do idealnego stanu.

biżuteria

Autor: diva
Źródło: diva

Biżuteria artystyczna jest bardzo ładna i co bardzo ważne – niepowtarzalna – Artyści tworzący tego typu ozdoby najczęściej robią je w jednym tylko egzemplarzu. Nawet kolczyki w parze mogą w niewielkim stopniu się od siebie różnić, co tylko dodaje im specyficznego uroku. Gdy zdecydujemy się na zakupienie ręcznie robionej biżuterii i wybierzemy ją uważnie – będzie solidnie i dokładnie wykonana – na pewno będziemy cieszyć się nią przez wiele lat. Biżuteria http://www.olenkaphu.pl/

Comments are closed.