Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy uporać się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w mini i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak w rzeczywistości tylko ze dwa miesiące. A że pogoda lubi płatać figla, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących tygodniach całkowicie może stać się niemożliwe. Jednak nie traćmy nadziei, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w nadchodzącym czasie glamour.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z dawnych lat. Odkurzymy, więc komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy w nich znaleźć i dobrać do obecnych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest zwykle kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy fanek jaskrawych barw takie w sumie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć na nowo. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są duże i szeroki pas uwydatniający smukłość sylwetki, znów będą obecne w naszych miastach.

Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, usatysfakcjonują panie tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie potrzebne produkty, które w tym roku zrobią z Ciebie boginię.

Comments are closed.