Dokąd latamy na urlop last minute?

Dokąd latamy na urlop last minute?

W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To wspaniała oferta – pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności – bo przecież może się wydarzyć tak, że idealna oferta zjawi się w ciągu godziny, a za 12 godzin będziemy lecieć na wakacje.

Bardzo wiele osób decyduje się właśnie tak podejść do planowania urlopu. Pakują torbę, biorą wolne w pracy i zasiadają do komputera by znaleźć biuro podróży i korzystną okazję.

Bez obawy – zobacz link, który prowadzi do zbliżonej witryny. Przeczytasz na niej dające do myślenia posty w nawiązaniu do rozpatrywanego tu tematu.

Zależnie od preferowanego kierunku wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I z miejsca zobaczymy w odpowiedzi ogromną listę. Jeśli chodzi o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop tam możemy spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są zdecydowanie ciekawsze. Tygodniowy pobyt w dyskotekowym zagłębiu Turcji – Bodrum może kosztować nas zaledwie 800 – 900 złotych. Czyż to nie doskonała oferta? Należy przejrzeć kilka ofert – bywa, że różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu mamy wakacje all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie – tylko śniadania. Pamiętajmy na czym nam najbardziej zależy – czy chcemy hotel blisko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z pełnym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i pozostał jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to nadal najczęściej wybierany kraj na wyjazd dla Polaków. Wspaniała pogoda, całkiem niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne z pewnością będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne cenowo. Tutaj już za 900 złotych możemy spędzić tydzień w czterogwiazdkowym hotelu w wariancie all inclusive.

Nie dziwi zatem, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze możemy spędzić idealny urlop w pięknym miejscu. Zwróćmy uwagę tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było sprawdzone.
Comments are closed.