Wycieczka do Chin

Wycieczka do Chin

W jakim kierunku mieszkańcy naszego kraju zazwyczaj jadą na wczasy? Odpowiedź jest łatwa: Egipt, Maroko, Cypr >> cypr wczasy. Każdego roku kurorty w tych państwach są zatłoczone turystami. Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, współcześnie te miejsca są totalne ograne. Nie zadziwisz znajomych fotkami spod piramid, gdyż prawie każdy już je odwiedził. Ludzie, którzy pragną odznaczyć się jakąś oryginalnością, potrzebują wybrać inne kierunki letnich podróży. Na mapie można znaleźć całą masę punktów, które są ciągle nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych gości. Takim miejscem, gigantycznym zresztą, jest Chińska Republika Ludowa.

eccotravel

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wycieczka do Chin może okazać się niesamowitym przeżyciem dla każdego. Interesującą możliwością jest dojechanie do Chin koleją. Tak, to nie kawał – w tak odległy rejon globu możesz dojechać koleją. Ze stolicy Polski trzeba dojechać do stolicy Rosji. Tam za to trzeba wsiąść w skład Kolei Transsyberyjskiej. Oczywiście należy długo przed terminem zarezerwować bilety, które są drogie. Legendarna kolej zawiezie was na sam koniuszek Rosji, do Władywostoku.

Kliknij na odnośnik bramki obrotowe, on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, posiadający interesujące informacje.

Z tego miejsca można dopłynąć do wybrzeża Państwa Środka. W ten sposób sama podróż jest przygodą samą w sobie.

Osoby, które wolą komfortową podróż liniami lotniczymi, powinny dokładnie obserwować katalogi agencji turystycznych, by namierzyć interesujące promocje. Najbardziej korzystna może okazać się możliwość zaklepania wycieczki na krótko przed odlotem. Żeby odszukać takiego typu promocje dla oszczędnych, do wyszukiwarki internetowej należy wpisać frazę „last minute Chiny”.

A co warto odwiedzić w Państwie Środka? Na pewno stolicę, która kryje w sobie mnóstwo przepięknych zabytków wielowiekowej historii Chin. Warto tam zobaczyć plac Tiananmen, miejsce w którym w 1989 roku odbyła się pacyfikacja manifestujących przeciwko ustrojowi.

Comments are closed.