To, co pod ubraniem

To, co pod ubraniem

Często ludzie lubią mawiać, że biustonosz jest potrzebny dziewczynie, by okłamywać faceta. Od zarania dziejów znaczny wymiar biustu jest szczególnie uwielbiany przez samczą część populacji, zatem panie próbują zakryć ewentualne niedostatki natury.

Można stwierdzić, że preferencje panów spowodowały, że kobiety spędzają dużo czasu nad wyborem biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym zacięciem podkreślają, że jest to przejaw patriarchalnej dominacji na kobietami. Czy jest tak faktycznie? Możliwe, ale trzeba zaznaczyć, iż kobiety również wykazują mocny wpływ na wygląd facetów – mężczyźni nierzadko mają kompleksy przez piwne brzuchy i małe przyrodzenia.

Autor: www.intymna.pl

O ile nie umiesz namierzyć w sklepach z ubraniami towarów w dużych rozmiarach, skorzystaj z wsparcia sieci. W internecie funkcjonuje mnóstwo sklepów online z bielizną.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że użyteczne okazałyby się dodatkowe treści na opisywany temat, to kliknij tutaj i przeczytaj ponadto pozostałe wiadomości (http://www.gemeo.pl/szablon2/shop/35—spinel.html).

Większe rozmiary znajdziesz, gdy do wyszukiwarki internetowej wpiszesz sformułowanie „biustonosze duże rozmiary”. W tym sezonie modne są awangardowe stylizacje, które garściami czerpią z dawnych lat. O ile chcesz być trendy, spraw sobie biustonosz (kliknij tu) typu bardotka, który nazwę swoją bierze od dawnej gwiazdy – Brigitte Bardot.

Dopasowywanie biustonoszy od niedawna stało się fachem. W butikach, w internecie i innych punktach można znaleźć panie, które zajmują się brafittingiem. To wyzwanie polega na tym, żeby dobrać odpowiedni biustonosz do danej kobiety. Kluczowej są tutaj takie zmienne jak wielkość biustu i szerokość tułowia. Ale profesjonalne panie od dopasowywania biustonoszy kalkulują nie wyłącznie same liczby. Mogą fachowym okiem zbadać, czy konkretny egzemplarz dobrze leży na pani, czy jest ze smakiem dobrany do stylu noszenia się i czy jest komfortowy dla właścicielki.

O ile pragniesz zamówić dla siebie świetny biustonosz, nie zwlekaj i poszukaj porad znawczyń w tej dziedzinie. To ratunek dla tych pań, które charakteryzują się nietypową figurą i nie umieją kupić odpowiednich ciuchów.
Comments are closed.