Nie szata zdobi człowieka?

Nie szata zdobi człowieka?

To, co na siebie zakładamy, wiele mówi o nas. Sporo osób wierzy w takie przekonania, które utrzymują, że istotne jest to, co osoba posiada wewnątrz – charakter, indywidualność. To naturalne, że tego typu rzeczy są ważne i powinny być szkłem, przez które ocenia się innych. Lecz rzeczywistość nie jest tak piękna.

Przedstawicielka płci pięknej, która zakłada eleganckie marynarki, jakie oferuje na przykład najnowsza kolekcja Zara, jest inaczej widziana w oczach innych niż ta, która zakłada luźne hipisowskie tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Dalej twierdzisz, że inni ludzie patrzą głównie na twoje cechy wewnętrzne? Trudno jest porzucić takie myślenie i zacząć rozumować realistycznie. Jest zatem niewielki eksperyment myślowy, banalny, który może zmienić twój sposób myślenia o tym temacie. Dostajesz telefon od pracodawcy, u którego pragniesz otrzymać pracę. Co ubierasz przed udaniem się na te kluczowe spotkanie? Koszula Zara? Eleganckie buty ze skóry? Wspaniały wybór ubrań. Lecz nie wrzucaj tych ciuchów na siebie. Załóż na stopy twoje ulubione tenisówki – . Do tego wdziej luźne dżinsy i bluzę polarową, którą nosisz w chłodniejsze dni.

Nie zwlekaj! Jeśli zaciekawił Cię ten temat, to idź w kolejną stroną. Tam czeka na Ciebie ciekawa treść. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy mogli rozwiązać wszystkie Twoje niepewności.

Jesteś zaskoczony? Dlaczego? Przecież szef firmy spojrzy w twoją indywidualność i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ubrań! Takie coś przecież płynie wprost z naiwnych przekonań. Czy masz na tyle odwagi, by przejść się na rozmowę o robotę w takich wygodnym, aczkolwiek niezbyt reprezentacyjnym ubraniu? Mamy ogromną nadzieję, że nie, bo w obecnych czasach, kiedy nadchodzi kryzys ekonomiczny, dobrą pracę jest uzyskać naprawdę niełatwo…

Na biznesowe wydarzenia, takie jak omówiona wcześniej rozmowa o przyjęcie do pracy, warto wdziać na siebie świetne wyglądające ciuchy.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę smartwatche damskie garett naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, zatem nie będziesz żałować!

Poznaj propozycje, jakie ma dla ciebie najnowsza kolekcja Zara. W projektach tej renomowanej marki zawsze poczujesz się pewnie, a inni będą patrzeć na ciebie przychylnym okiem.

Źródło: domodi
Comments are closed.