Rejs po Morzu Śródziemnym

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu siedmiodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – profesjonalny przewodnik.

Wyjazd firmowy

Podczas naszej morskiej wyprawy zawiniemy do najwspanialszych portów, m.in. do Barcelony. Sama wyprawa wyjątkowym statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niesamowitym doświadczeniem – mnogość atrakcji na statku, piękne wnętrza i przepyszna kuchnia z pewnością uczynią Państwa rejs zapamiętanym do końca życia. Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim bratem MSC Splendida są największymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek powstały dla armatora z europy. Oba statki są arcydziełem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj zaawansowaną technologię, prostotę wystroju oraz ekskluzywne usługi. (Madera wakacje) Pierwszy raz na statku, goście będą chodzić po schodach Swarovski Crystal.
Przezroczysty sufit umożliwia pasażerom doświadczyć magicznych chwil podczas obserwacji nocnego nieba. Goście mają dla siebie 27,000 m2
luksusowych atrakcji takich jak np. symulator Formuły 1.

Jeżeli ta tematyka Cię interesuje, to możesz zdobyć podobne informacje na prezentowane zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www turcja last minute z niemiec.

Można na pewno odnaleźć siebie, odprężając się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być nudną koniecznością – z nami to niezwykła przygoda. MSC AUREA spa proponuje bardzo nowoczesne zabiegi jak np. masaże i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek a (lina w kluzie) wycieczkowy posiadający specjalną przestrzeń dla VIP-ów: nieliczni goście przebywają w MSC Yacht Club z barem.

Indywidualny lokaj pomoże przy check-in’ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zorganizuje
cygara i napoje!
MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa urlopowe fantazje się ziszczą.

Propozycja zakwaterowania
Proponujemy Państwu nocleg w kajutach zewnętrznych oraz w kajutach z balkonem. Wszystkie kajuty są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z prysznicem, telefon, sejf, TV i mini- bar.

Kabina zewnętrzna z balkonem
kajuta o powierzchni 18 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kajuta zawiera pojemną szafę, telefon, sejf, TV i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Kajuta zewnętrzna bez balkonu
Kajuta o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Pakiet dla VIPów
Zapraszamy do skorzystania z oferty MSC Yach Club, dzięki której zdobędą Państwo szereg specjalnych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w specjalnie wydzielonej części statku, w komfortowych apartamentach, wyposażonych w wielkim stylu. Przez całą dobę do Państwa dyspozycji będzie
ekskluzywna obsługa przez kamerdynera oraz dostęp do punktu consierge.
Będą Państwo mogli zasmakować ekskluzywne przystawki i posiłki, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają również do wyłącznego użytku baseny i bar.Ciekawe propozycje wycieczek na Biuro podróży Strefapodrozy
Comments are closed.