Modne propozycje przygotowane z myślą o płci pięknej na okres J/Z

Modne propozycje przygotowane z myślą o płci pięknej na okres J/Z

Końcówka 2013 a także początek roku 2014 przywitał nas bardzo wiosennie. Wysoka tempaeratura faktycznne odczucia jakie powinniśmy mieć w czasie trwania tego nieprzyjaznego okresu w roku. W związku z tym ciężko było dobrać dopowiednią garderobę, aby nie zmarznąć zmierzając do pracy oraz nie zgrzać się wracając z niej późnym popołudniem.

.
Matthew Williamson z drugiej strony wypuścił kolekcję, kóra zdaje się być mało jesienna dla umiarkowanych warunków klimatu w Polsce.

Jeżeli sądzisz, że podane informacje są cenne, to odsyłam tutaj (http://www.krevetki.pl/uslugi/dermatologia/) – tam także są zbliżone tematycznie dane, które warto przeczytać.

Takie kreacjie raczej założylibyśmy na siebie niż chłodną i siąpiącą deszczem jesienią. Jego projekty są bardzo kobiece, a jednocześnie proste i foremne.
Ciekawe pomysły przedstawiła też Stella Mccartney. Projekty tej projektantki są bardzo dziewczęce i trochę zwariowane. Według Niej w modzie powinny pozostać printy i formy geometryczne, a także wzór garniturowej kraty rodem z lat 40-tych.
Prada pokazała swoje wyobrażenie trendów jesiennych na ten rok. Na sto procent znajdą tu coś kreacje dla siebie entuzjaści niemałego zamieszania. Właśnie ta prezentuje się kolekcja sławnej projektantki, która niezwykle odważnie łączy kontrasowe wzory i materiały.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

A co na jesień 2014 zaprojektował boski Valentino? Pokochają ją zapewne entuzjaści motywów zwierzęcych: sów, motylków i piór, które znajdują swoje odbicie w kreacjach w ozdobnikach graficznych, wyszywanych, koronkowych i przestrzennych.
Mało barw zastosował w swoich projektach Balenciaga. Monochromatyczna konwencja jednak doskonale wspólgra z bardzo prostą formą ubrań. Mniej znaczy więcej – kolekcja tego fashionisty na jesień 2014 (źródło) doskonale wyraża tą definicję prostoty.

Jaki styl wybać ? Do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, a w modzie, tak jak w porach roku, do tego czasu zapewne zajdzie jeszcze mnóstwo zmian.

Comments are closed.